Son Mohikan (The Last of the Mohicans) (1992) afişi

Son Mohikan (1992)
The Last of the Mohicans

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Kahramanlık
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
slymndgn 1757 yılında İngiliz ve Fransız kuvvetleri arasında Amerikan kolonileri kontrol etmek için verilen savaş üçüncü yılına girmektedir. Bu tehlikeli sınırlarda yaşayan, Mohikan Chingachgook'un oğlu olan Hawkeye bir pusuya düşen İngilizleri kurtarır. Bu kişilerin içinde Cora Munro da vardır. Hawkeye bu insanlara güvenli bir yolculuk sağlamak için onlara rehberlik etmeyi kabul eder. Ancak kader bu insanları hayatta kalmak için savaşmaya ve birbirlerine destek olmaya zorlar.

Yorumlar

lews profil resmi
lews
Yalnız müziği için izlenir:)
2 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Hiçbişeyden değilse de mükemmel manzaraları için izleyin derim.
neredeyse 3 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Sound Track i muhteşemdir. Daniel Day Lewis bu filmde oynamadan önce ormanda yaşadığını iddia edmiştir :D ıspatlayan olmamıştır fakat... LAST OF THE ..... filmlerinin ilkidir... sonuncusunu bulmanın batı kültüründeki kolleksiyonluk parça tutkusu içinde kelimeler var bu filmde.... kendinden sonra çekilen filmlere göre çok etnosentirik bir yapım olarak adlandırılabilir. Day Lewis'i sevmesem evlattlıtan reddederim. Filmde bolca romantizm var... O da batılı hastalığı bildiğiniz gibi...
3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
MUHTEŞEM AŞK Romantizm denince raflarda olması gereken filmlerden biri. Üstte aşk, fonda kızılderili katliamı (veya tersi) ) Hem erkek hem kadın oyuncu başrolleri çok başarılı...Sakin ortam ve eşli seyri önerilir )
3 yıl önce
okandemirel profil resmi
okandemirel
soundtrack'ini çok beğendiğim için izlemiştim bu filmi :)
3 yıldan fazla önce

The Last of the Mohicans filmini beğenenler

The Last of the Mohicans filmi hakkında ilgi çekici içerikler