Lego Filmi (The Lego Movie) (2014) afişi

Lego Filmi (2014)
The Lego Movie

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Fantastik, Komik
Yönetmen
Ülke
Avustralya
Süresi
100 dakika
Ricky.McFloyd Lego minifigürü olan Emmet'in, çok sıradan, uyumlu, kuralları harfiyen yerine getiren bir kişi olmasına rağmen, yanlışlıkla dünyayı kurtarması ve bu açıdan tanınmış en sıradışı kişi olmasını anlatan film, 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanmıştır.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Fena değildi be. En azından boş zamanınızı daha güzel değerlendirmeniz adına izlenilir bence. Hem güzel karakterler de vardı. Üstelik Legodan :)
0
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bolca karakterin bulunduğu keyifli bir lego filmi. Yapılan lego filmleri arasında en başarılısı desem abartmış olmam sanırım.
2
neredeyse 2 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Dolu dolu bir aile filmi... Sıradanlığın bazen en büyük farklılk olabileceğini anlatıyor hikaye bizlere. Bolca ironi, süper kahraman, aksiyon içeriyor. Lego zaten çocukların hayal güçlerine yılardır dokunuyor. Bu güne kadar üretilen Lego 400 milyar adet parça üretmiş ve 1958'den beri her yaştan insanın kimyasını etkilemekte... Film elbette bir pazarlama işi, çok fazla reklam, altmetin barındırmakta ama esas hikayesi bambaşka... Milyarlarca parçanın verdiği özgürlüğü bir yapıştırıcıyla yok etmek, herşeyi sabitlemek mümkünken, Neden üretmeyi , yaratmayı , düşünmeyi seçer insan??? işte küçücük bir lego insan bize bunun savaşını veriyor... Bir çocuğun aklıyla şekillenen bir sürü hayali kahramanla hikaye koskocaman oluyor... Kaçırmayın derim. Bence Tüm zamanların en iyi animasyonlarından biri....
1
neredeyse 3 yıl önce
Catastrophe profil resmi
Catastrophe
yani izlenmese de olur ama yine de izleyin derim
0
3 yıldan fazla önce
yvzbey profil resmi
yvzbey
iğrenç
0
3 yıldan fazla önce

The Lego Movie filmini beğenenler

The Lego Movie filmi hakkında ilgi çekici içerikler