Kayip dünya: Jurassic Park (The Lost World: Jurassic Park) (1997)

Kayip dünya: Jurassic Park (1997)
The Lost World: Jurassic Park

Puan Like 6.2 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
129 dakika
muratdnmz Isa Sorna adı verilen bir adada bazı dinazorlar hayatta kalmıştır.Site B kod adlı dinazor üretim tesisinin yer aldığı bu adada çıkan kasırga sonucunda tesisler yıkılmış ve dinazorlar serbest kalmıştır.Aradan geçen dört yıl içinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmişlerdir.Dinazorların hala hayatta olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond,site B'deki ticari potansiyelin farkındadır.Hammond'ın amacı dinazorları doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği itibarını geri kazanmaktır. İlk filmde olduğu gibi yine yazar Michael Crichton'ın aynı adlı romanından Akademi ödüllü,dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan ve muhteşem özel efektlerle süslü nefes kesen bir gerilim/macera.

Yorumlar

muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Buda fena değildi bakalım 3-4 nasıl izlicem birazdan :) o zmanlara göre iyi çok beklentili izlememek lazm
12 ay önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İlki kadar yoktu bence. Bana biraz sıkıcı geldi ama bu filmin kadrosu ilk filme göre daha da iyi geldi bana. Her şeye rağmen güzel vakit geçiriyor insan.
4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlki gibi harika bir film. Şu afiş bile yeter sanırım filmin kaliteli olduğunu anlamak için. Muhtemelende yılın izlediğim son filmiydi :)
4 yıldan fazla önce

The Lost World: Jurassic Park filmini beğenenler

The Lost World: Jurassic Park filmi hakkında ilgi çekici içerikler