Muhteşem Yedili (The Magnificent Seven) (2016)

Muhteşem Yedili (2016)
The Magnificent Seven

Puan Like 7.5 / 13 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
132 dakika
slymndgn Rose Creek adlı küçük bir kasabanın halkı, kasabayı yöneten Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) adlı sanayicinin insanlık dışı uygulamalarından usanmıştır. Onları bu zor durumdan kurtarmak için bir araya gelen, farklı yeteneklere ve karakterlere sahip, aralarında ödül avcılarının, kanun kaçaklarının, kumarbazların da bulunduğu 7 silahlı adam ortak bir amaç uğruna güçlerini birleştirirler. Akira Kurosawa'nın efsanevi Yedi Samuray'ından (1954) uyarlanarak çekilen 1960 yapımı Muhteşem Yedili'nin yeniden çevrimi niteliğindeki The Magnificent Seven filmi 23 Eylül 2016'da gösterime girecek.

Yorumlar

alicancam profil resmi
alicancam
güzel, izlenebilir ve tatlı bir western filmi.
7 ay önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
güzel bir western filmiydi. bazı zaman durağan olsa da güzel bitti.
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Filmin ilk yarısına pek bayılmasam da sondaki yaklaşık 45 dakikalık bölüm fazlasıyla tatmin ediciydi. Yine de bu tüm filmi kurtarmıyor ama hoş bir film özellikle western sevenler için güzel alternatif 7/10
1 yıldan fazla önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Beklentiyi karşılamayan film. Ama o kadar da kötü değil. Aşırı hareketli ve gürültülü bir atmosferi var. En öne çıkardığı cast ise yerli yerinde. Rol dağıtımı muazzam olmuş. Bazı yerlerde monotonlaşmış ama genel çerçevede idare eder.
1 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
Ortanın da altında. Bu kadar gümbürtüsüne rağmen ortaya böyle bir şey çıkmış. Çok sıradan, çok monoton, çok ezber.
neredeyse 2 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Çoğunluk beğenmiş ama bence iyi kadro kötü sonuç.
2 yıl önce
lews profil resmi
lews
orjinalindeki o duyguyu ne kadar verememiş de olsa eğlenceli bir film olmuş bunu izleyin ama izlemediyseniz seven samurai da izleyin bundan sonra:)
2 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
western filmleri pek sevmesem de sonuna kadar keyifle izledim. en iyi performans goodnight. her ne kadar karakterin iç dünyasında yaşadıklarını anlatmasalar da ethan hawke gerekli olanı aktarabiliyor. aksiyon, yapılan planlar başarılı. espriler yerinde ve abartılmamış.
2 yıl önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
Güzeldi güzel hele bide denzel olunca müthiş..10/8 Good night :)
2 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Bennnnceeeeeeeeeeeee...... ÇOK İYİYDİ :)
2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Beklentimi düşük tuttuğumdan mıdır nedir, çok beğendim. Hiç bu kadar iyi beklemiyordum nedense. En sevdiğim yanı konusu neyse sadece ona odaklanmaları. Şuraya romantik severler için bir kaç aşk sahnesi koyalım, buraya da salya sümükler için abartı ağlak sahneler koyalım dememişler. Adamlar "Biz bu kasabayı kurtarmaya geldik." diyorlar ve bu amaç doğrultusunda da ne yapılabilirse yapıyorlar. Dallanıp budaklanmamış hiç. Gereksiz kahramanlık sahneleri de yoktu, kim ne zaman ölecek diye hep bir tedirginlik içinde bıraktı beni. Silah seslerinden korkan bir çocuğun "Daddy, daddy" diye ağladığı iki saniyelik sahne ciğerimi soldurdu, o derece üzüldüm,bunu da söylemeden geçemeyeceğim. Çatışma sahnelerini de beğendim.İyice abartıp son zamanlarda sinemada izlediğim en iyi film olarak işaretliyorum bunu.
2 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Ata binip silah kuşanasım geldi >=) Güzel filmdi. Espriler komikti. Oyunculuklar iyiydi. Denzel yürüyen karizma, Chriss Pratt yanakları sıkılası sevimli kovboy, Peter Sarsgaard'sa bayık bakışlı kötüydü. Sadece kasaba bana pek gerçekçi gelmedi, film platosu havasını kıramamışlar. Bir de trailerındaki o gaza getirici soundtracki filmde de duyabilmeyi çok isterdim =/
2 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
Gayet dozunda,eğlenceli,kameraların titremediği, oyunculukların çok iyi olduğu filmlerden. Ama Peter Sarsgaard'ın hal hareketleri, tavırları baş kötü adam değil de sanki kötü adamın sağ kolu gibi bir izlenim yaratıyor. Onun dışındakiler zaten iyiydi. Denzel Washington tam karizma,Chriss Pratt iyi, Ethan Hawke başarılı,Vincent D'Onofrio da güzel, Geri kalan üyelerimiz de sağlam. Kdın başrol de iyi. Çekimlerde güzel. Western havası iyi işlenmiş. Çok güzel bir aksiyon. Vizyondan kalkmadan önce izleyin yani. Puan : 7,5/10
2 yıldan fazla önce

The Magnificent Seven filmini beğenenler

The Magnificent Seven filmi hakkında ilgi çekici içerikler