Matrix Reloaded (The Matrix Reloaded) (2003) afişi

Matrix Reloaded (2003)
The Matrix Reloaded

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 9.2 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
138 dakika
TAGUT Seçilmiş kişi Neo, Matrix'teki kurtarıcı rolüyle en güçlü varlıktır. Matrix'e kaçak girişleri temizlemekle yükümlü ajanlar bile karşısında duramaz. Matrix'te gemi kaptanlarının bir toplantısında onları tanıdık bir yüz ziyaret edecektir, daha önce Neo'nun onu yokettiği Ajan Smith. Ajan kimliğinin dışında yeniden sahneye çıkan smith, kendini kopyalayabilmekte ve çoğaldıkça güçlenmektedir. Neo'nun artık Matrix'te gerçek bir rakibi vardır. Morpheus ve Trinity ise diğer gemi kaptanlarıyla birlikte seçilmişi kaynağa götürecek yolu arayacaklardır.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Bence efsanelerden. En azından benim efsanelerimden. Mutlaka izlenmeli.
2
9 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7 @berrn  @caglaaaa 
Bana göre serinin en başarılı filmi. Başta otoban sahnesi olmak üzere her dakikası ayrı keyifliydi. 2 saatlik filmi 1 saatte izlemişim gibi hissettim. Öyle güzel bir akışı var. Üzerinden 10 küsür yıl geçse de dövüş dinamikleri hala çok eğlenceli. İzlerken beni yalnız bırakmayan @caglaaaa ve @berrn e teşekkür ederim. :)
3
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmin yanında biraz sönük kaldığını düşünüyorum. Filme dair hoşuma gitmeyen iki şey var. bazı aksiyon sahnelerinde ipin kullanılmış oluşunun çok belli oluşu hareketlerden ve bir de Neo'nun resmen artık Superman oluşu .s o yüzden ilk film kadar etkilemedi fakat izlemesi keyifli yinede
3
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk film gibi ikinci filmde etkileyici ve güzel , 11 yıl önce böyle güzel çekilmişken şimdi yeni teknik ve teknoloji ile düşünüyorum kim bilir nasıl olurdu .
1
neredeyse 3 yıl önce
AlpT.001 profil resmi
AlpT.001
Aksiyona doyduruyor
0
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
otoban sahnesi unutulmaz
0
3 yıl önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
Matrix benim izlediğim filmler arasında gelmiş geçmiş en iyi film olarak şuanda bile ilk sırada yer alır.Serinin tamamı matrix'in konusuna vakıf olanlar için anlatılmaz yaşanır!
0
3 yıldan fazla önce

The Matrix Reloaded filmini beğenenler

The Matrix Reloaded filmini izlemek isteyenler

The Matrix Reloaded filmini içeren raflar

The Matrix Reloaded filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön