Cameron Post'a Ters Terapi (The Miseducation of Cameron Post) (2018)

Cameron Post'a Ters Terapi (2018)The Miseducation of Cameron Post

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
91 dakika
1
1
9
30
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
Filmi salonda iki kişi izledik, bir bey efendi ile birlikte. kendisi bir ara uyudu hatta horladı. olur da buralardaysa selam olsun :D
açıklamada da görüleceği üzere bir kamp, sözde bir tedavi, buna inanan bazıları ve buna inanmayanlar... Filmde tek bir kırılma noktası var ki gerçekten etkileyici bir performans olduğunu düşünüyorum. sonrasında insan aydınlanma bekliyor ancak filmin en başında çizilen profiller değişmiyor. Eşcinselliğe bakışı iyi bir şekilde yansıttığını düşünüyorum. fakat yine de filme "çok iyi ya" falan diyemeyeceğim. cannes'da sanırım ele aldığı konu ya da konuyu ele alış şekli itibariyle en iyi film ödülüne layık görüldü. çok da etkilenmedim netice olarak.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Boddah profil resmi
Boddah
Aslında filmin özeti kampta yaşanan olayı incelemeye gelen yetkiliyle Cameron'ın arasında geçen şu diyalogda saklı;
Cameron'ın bu soruya verdiği cevap oldukça manidar ve bu filmi özetliyor bana göre,yine de konu olarak birbirine oldukça benzeyen "But I'm A Cheerleader" filmini bu filme tercih ederim,size de bu filmden ziyade önceliği daha tatlı ve şirin olan ve çok güzel bir soundtrack e sahip ikinci seçeneği değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.
report_problem
1 yıldan fazla önce