Muppets (The Muppets) (2011) afişi

Muppets (2011)
The Muppets

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Komik, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
103 dakika

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Keyifli bir filmdi. Çocukken izlediğim şeyleri görmek mutlu ediyor. Muppet Show la Susam Sokağı çocukluğumun büyük bölümünü oluşturur :) Filmdeki en son şarkıya girişde çok hoştu :D Tek bir sıkıntı var. aslında film daha çok Muppet Show zamanında yaşamış çocukların dikkatini çekiyor yani bizlerin. Fakat senaryo şimdinin çocuklarına göre. Yani Muppet Show'un değerini anlamını pek bilmeyenlerin. Zaten filmdeki oyuncuların çoğu Muppets ı yaşamış oyuncular. Hatta baya ünlü isim vardı sırf Muppets ın içinde bulunmak için oynamış, ufak tefek rollerde.
0
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
3 kukla delisi arkadaş Walter, Gary ve Mary tatil için Los Angeles'a giderler. Burada tesadüf eseri petrol zengini Tex Richman'ın yeni keşfettiği petrol kaynağına ulaşmak ve sondaj yapmak için Kukla Tiyatrosu'nu yıkacağını öğrenirler. Şimdi kukla tiyatrosunu kurtarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir. Zira Kukla Kermit arkadaşlarını yeniden bir araya getirerek ihtiyaçları olan 10 milyon doları toplamak için ‘Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası’nı düzenler.

Çünkü Fozzie, Reno kentinde 'Moopets' adıyla bilinen bir ‘tribute’ grubunda sahne alırken, Miss Piggy Vogue Paris'te 'büyük beden' moda editörü olarak hayatını kazanmaktadır. Hayvan, öfkesini kontrol altına almak için Santa Barbara'da bir klinikte tedavidedir ve Gonzo da tesisatçılık yapmaktadır
0
3 yıldan fazla önce

The Muppets filmini beğenenler

The Muppets filmi hakkında ilgi çekici içerikler