Timothy Green'in Siradisi Yasami (The Odd Life of Timothy Green) (2012) afişi

Timothy Green'in Siradisi Yasami (2012)
The Odd Life of Timothy Green

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Fantastik, Huzur
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
105 dakika
TAGUT Cindy ve Jim Green çok mutlu bir evlilik sürdüren genç bir çifttir ve hayatta en çok istedikleri şeylerden biri çocuk sahibi olmaktır ama tıbbı bütün çareler tükenmiş gibi görünmektedir. Bir gece evlerinin arka bahçesine bütün dileklerini yazdıkları bir kutu gömerler. Yağmurlu ve fırtınalı bu gecenin sonunda birden Timothy adında bir çocuk karton bir kutunun içinde beliriverir! Timothy genç çift adeta bir mucizedir. Fakat Timothy Green gelirken beraberinde de pek çok beklenmedik sürpriz getirecektir... Ahmet Zappa'nın hikayesini senaryolaştıran Peter Hedges aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstleniyor. Romantik komedilerin gediklisi Jennifer Garner'ı ve en son The Thing'de seyrettiğimiz Joel Edgerton'ın başrolleri paylaştığı yapım fantastik öğeler de içeren bir komedi-dram..

Yorumlar

almiyorumad profil resmi
almiyorumad
insan filmin sonunda sevinemiyor ama sıcacıktı evet.
5 ay önce
Selocan profil resmi
Selocan
İçimi sıcacık ısıttı, kalbime bir yaprak huzur bıraktı. Sanırım yaprakları gördükçe Timothy'i hatırlayacam. Dökülen yapraklar kadar gözyaşı da döktüm. Yaprak kokan bir film.. Sevgisi bol...
8 ay önce
Seda.. profil resmi
Seda..
ilaç gibi geldi..
1 yıldan fazla önce
mels profil resmi
mels
Hiç sıkmadan kendini izlettiren, sevimli mi sevimli, tatlı mı tatlı bir film. Özellikle ebeveynler için içinden dersler çıkarılması gereken bir film olmuş. :) Tavsiye edilir,ne kadar fantastik olayları barındırsa da boş değil kesinlikle. :)
2 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Ben daha çok sonbaharın o güzelliğine o görüntülere odaklandım :D Sıkmadan inceden dokundurarak ilerleyen bir film. Huzur etiketi yakışmış.
2 yıldan fazla önce
megung profil resmi
megung
lise edebiyat kitaplarındaki dram tanımı gibi; yer yer ağlatıp yer yer güldürten ama başından sonuna kadar sevimli bir filmdi.özellikle filmin işlediği konuda acısı olanlar için çok etkileyici bir filmdi tavsiye ederim ..
2 yıldan fazla önce
Asli. profil resmi
Asli.
Cameron CJ Adams (Timothy Green) resmen oyunculuğunu döktürmüş. o mimikler, konuşması, hareketleri hepsi harikaydı. her sahnesinde yanaklarını sıkıp ısırmak istedim o çocuğun :) sırf Timothy için bile izlenir bu film. mükemmel !

genel olarak da çok iyiydi film, görsellik müthişti özellikle yapraklar, orman.. biraz huzur ve yanında hüzün istiyorsanız bu film tam size göre !
3 yıl önce
Neslii profil resmi
Neslii
iyi ağladım he sonunda.. Muhteşemm bir filmm..neden bu kadar geç izlediimm, nasıl kaçırdım ben bu filmi.. Tavsiye ederimmm mutlaka izleyin..
Bu arada final müziği beni benden aldııı yahu ,)

3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
beğenerek hiç sıkılmadan izlediğim güzel bir film
3 yıldan fazla önce
bakuragalta profil resmi
bakuragalta
tatlı bir film :)
3 yıldan fazla önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
Kesinlikle izlenecek güzel bir film.
neredeyse 4 yıl önce

The Odd Life of Timothy Green filmini beğenenler

The Odd Life of Timothy Green filmi hakkında ilgi çekici içerikler