Paramedik (The Paramedic) (2020)

Paramedik (2020)The Paramedic

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Psikoloji, Şaşırtan, Suç
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
İspanya
Süre
94 dakika
14
2
52
9
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Acayip sıkıldım. Hayır hiç mi şaşırtıcı olmaz? Gerilim desen değil, korku desen değil hele çerezlik hiç değil. Ben bunu boş vaktimde de izlemek istemezdim şahsen. Verdiğim zamana sinirlendim. ×1.5hızda bile akmıyordu film. Yazıları okuyabilsem bitsin diye ×2 de izlerdim. Sonuna da ayrı sinirden güldüm. Puanım 0.
error_outline
2 gün önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Film gerçekten gerçekçiydi.. Yürüyemeyen biri olarak belirteyim ki adamın engelli rolünü çok iyi oynadığı ortada..hatta aktif sandalye ile bunu sergilemesi daha gerçekçi olmasını sağlamış.. illa seyredilmeli demiyorum ama çerezlik gerilim diyebilirim..boş vaktiniz varsa izleyin..
error_outline
10 ay önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
çok güzel bir film.. oldukça sürükleyici, bir saniye bile sıkılmadım.. bu tarz filmleri çok seviyorum.. filme puanım : 10 üzerinden 7.5
error_outline
12 ay önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İspanyollar gerilim filmi çıkarmış dediler, geldik. Mario var dediler hemen açtık. Psikolojik gerilim diyelim daha çok. Tutsak temalı filmlerde bi heyecan olur ne bileyim sürüklenir gidersiniz bu filmde onu pek göremedim. Ya da ben o beklentiyle açtığım için tatmin olamadım bilmiyorum.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce