The Party (2017)

The Party (2017)

Puan Like 6.6 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
71 dakika
Mine.Ce Janet, İngilterenin gölge kabinesinde bir bakan olarak atanarak politik kariyerinin zirvesine ulaşmıştır. Kocası Billle birlikte yakın arkadaşlarını çağıracakları bir anma hazırlığı yaparlar. Konuklar yavaşça davete icabet ederlerken, bu partinin eksik sonra Billin oluşturacağı şok açıklamalarla diğer bir boyut kazanacağının kimse haberdar değildir. Sally Potterın yazıp yönettiği filmde Cillian Murphy, Emily Mortimer, Kristin Scott Thomas, Timothy Spall, Patricia Clarkson, Cherry Jones ve Bruno Ganz gibi birbirinden ünlü ve başarılı oyuncular yer alıyor.

Yorumlar

Lessienn profil resmi
Lessienn
bir parça daha derin olmasını beklerdim. türü öyle izlemeye alışık olduğumuz için o da. zaten kısacık -film için- ve ilk 10 dakikası hariç dinamik ilerliyor sıkılmaya fırsat bulmak enteresan. oyuncular inanılmazdı ayrı ayrı, cillian murphy son zamanlarda izlemekten en keyif aldığım oyunculardan keyifle izledim.
1 yıl önce
Lalaith profil resmi
Lalaith
İlk söyleyeceğim şey filmin fazla İngiliz olduğu. Yani İngiliz olmayanları pek de güldüremeyecek kadar aşırı İngiliz bir mizah var. Sürpriz son ise evet sürpriz ama hayretler içinde kaldıracak cinsten bir sürpriz değil. Aslında ortalık yerinde bitmiş bir film gibi. Belki tiyatro oyunu olsa daha etkili olurdu. Bu haliyle beğenemedim.
1 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Bana biraz sıkıcı geldi açıkçası.
1 yıldan fazla önce
dilber34 profil resmi
dilber34
yorumlardaki sürpriz sonu çok bekledim büyük hüsran oldu:) çerezlik.
1 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Bir kutlama için bir araya gelen, farklı meslek ve tercihleri olan bir grup arkadaş kendilerini karşılıklı hesaplaşmalarla dolu bir ortamda bulurlar. Sonu şaşırttı :)) Tek mekan , fazlaca diyalog olan film sadece oyuncu kadrosu için bile izlenebilir. İyi seyirler ...
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sürprizlerle dolu bir film. Hele ki finali...
1 yıldan fazla önce
EntelKarinca profil resmi
EntelKarinca
Şahane film. Fırsat bulursanız izlemenizi öneririm. Patricia Clarkson epey iyiydi
1 yıldan fazla önce

The Party filmini beğenenler

The Party filmini içeren raflar

The Party filmi hakkında ilgi çekici içerikler