Snoopy ve Charlie Brown: Peanuts Filmi (The Peanuts Movie) (2015) afişi

Snoopy ve Charlie Brown: Peanuts Filmi (2015)
The Peanuts Movie

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Animasyon, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
88 dakika
TME Charlie Brown, Snoopy, Lucy, Linus ve sevilen “Peanuts” çetesi, onları hiç görmediğimiz 3 Boyutlu halde beyaz perdeye geliyor. Charlie Brown, en iyi arkadaşı olan Snoopy ile birlikte, baş düşmanı Kırmızı Baron’u alt etmek için epik bir yolculuğa çıkıyor. Charles M. Schulz’un hayal gücü ve BUZ DEVRİ filmlerinin yaratıcılarından, SNOOPY VE CHARLIE BROWN PEANUTS FİLMİ her ezilen kişinin şansının dönebileceğini kanıtlıyor.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Tam da çocukluğumdaki gibi. Bayıldım! Zamanında çizgi filmini sevip, filmini beğenmeyen olmayacaktır diye düşünüyorum.
1
1 yıl önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Kahkahalarla izleyeceğiniz çok sağlam cartoon - animation filmi. Çocukken izlediğimiz snoopy ve Charlienin maceraları 3d şekilde ve sağlam esprilerle karşımıza çıkıyor. Aslında tam 3 boyutlu demek olmaz. Standart sahnelerde özü korumak için gene 2 boyut üzerinde devam etmişler. Böylece çizgiden sapmadan bizi gene güldürmüşlerdir. Jest ve mimiklerde en ufak bir azalma olmadan tam gaz ilerlmişler. Yani o karikatürüze hava kaybolmamış. Bence en iyi re-animeted filmlerdendir.
1
1 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
Bu kadar eğlenceli olacağını hiç tahmin etmiyordum. Sevimlilikte animeleri aratmayan duygusal film tam bir espiri sağnağı. Filmden bir an için bile kopmadım.Hem gülüp hem hüzünlendim. Son olarak "Seviyorsan bence git konuş Charlie Brown "...
9
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Peanuts Çetesinin resrenki keyifli maceralası :) Snoopy'in çılgınlar gibi sevindirik halini özlemişim. Tabi her zaman ki gibi çok fenasın Snoopy :)
2
neredeyse 2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Bu yaşta böyle aşk... :D Naptın be Brown :D Snoopy de az değil hani. Tatlı bir animasyon izlenilesi. :)
3
neredeyse 2 yıl önce
bahmetp profil resmi
bahmetp
curse you, red baron !
1
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
İnsanların en iyi dostu köpekler ve köpeklerin en tatlısı da Snoopy :) Talihsiz ama bir o kadar da iyi kalpli Charlie Brown'ın ve arkadaşlarının maceraları yüzünüzde kocaman bir gülümseme bırakacak. Tabii Snoopy ve Woodstock'ın dünyası da ayrı renkte.Charlie'nin kardeşi Sally'nin konuşmalarına bayılıyorum, böyle bir tatlılık olamaz ve cadı Lucy de en sevdiğim karakterlerden..Ayrıca yetişkinlerin bla bla bla diye konuşmaları çok güzel bi ayrıntı,çocukların dünyası çoook güzel..Harika bir animasyon,çok sevdim.Not: Okulun en çalışkanının aynı zamanda okulun en popüleri olduğu günleri de görürüz umarım ;)
9
2 yıl önce

The Peanuts Movie filmini beğenenler

The Peanuts Movie filmi hakkında ilgi çekici içerikler