Soz (The Promise) (2016)

Soz (2016)The Promise

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İspanya
Süre
133 dakika
1
4
15
7
.Simurg profil resmi
.Simurg
Nasıl bir saçmalık nasıl bir kindir kanım dondu izlerken. Tabi izlemeden önce konudan ve yorumlardan dolayı bir şeyler bekliyordum tabi ama bu kadarı çok fazla geldi bana izlerken dondum kaldım. Adamlar nefretlerini dökmüş resmen. Bunun dışında dokunaklı bir aşk hikayesi izledim de diyemiyorum. ben birlikte oldukları insanları aldatan iki insan izledim sadece. Baş rolde oynayan ikili çok itici geldi bana. Son olarak Shohreh Aghdashloo sen ne zavallı bir kadınsın ya. Kendi ülkene karşı yapılan filmler yetmiyor şimdi de Türkiye karşıtı propaganda filmlerindesin. Allah ıslah etsin ne diyeyim.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
Tarihi gerçeklerin çarpıtıldığı bir film olmuş. Ne kadar ünlü oyuncu oynatırsanız oynatın. Türkler soykırım yapmaz.
report_problem
2 yıldan fazla önce
theNarrator profil resmi
theNarrator
Bu filme yorum gelmemesi enteresan bu çirkin iftiralar gurura sindirilmiş anlaşılan. Realiteyi bir kenara bırakırsak film iyi ,dokunaklı vs. Ama ortada bir realite var onu ne yapacağız? Bu film hiçbir gerçekliği yansıtmamakta.
Üst perdeden süper kahraman amerika güzellemesi yapılmış,ermeni mağduriyeti yaratılmak istenmiş evet bir mağduriyet ve tehcir söz konusu bunu değerlendirirken savaş halinde olunduğu göz ardı edilmesin ,filmde nazi almanyasının yahudilere uyguladığı holokost gibi osmanlın da (osmanlı sevdalısı değilim) yaptığı iddia ediliyor.Bu filmi emperyalist abd ve ermeni diasporası ortak hazırlamış.Mesela yakında pyd terör örgütünü güzelleyen bir film çekilecek hollywoodda,şu anda çekiliyor da olabilir. Neden peki? Bu sıralar abdnin sevgili barış melekleri revaçta oldukları için.Baş rolde de Jake Gyllenhaal oynayacak. Şahsi görüşüm türkiye karşıtı kara propaganda filmi olduğu. Kanıt bulunmayan iddiayı böyle filmlerle gerçekmiş gibi gösterme huyları var, ramboda vietnam savaşı meselesini çoğumuz biliyoruz. Kötü bir amaç için hizmet eden bir kara propaganda filmi .
report_problem
2 yıldan fazla önce