Çaylak (The Recruit) (2003) afişi

Çaylak (2003)
The Recruit

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Kahramanlık
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
115 dakika
Blacklion James Clayton aslında mezuniyetinde ajan olma fikrinden uzak bir kişiydi, fakat ülkenin en parlak mezunlarından biri olması, Walter Burke'ün onu teşkilatta görmek istemesini sağladı. James'in iyi bi ajan olması için görmesi gereken uzun bir eğitim ve tabii ki bir çok rakibi vardır, fakat kısa zamanda yeteneği ve zekası sayesinde diğerleri arasından sıyrılır. Fakat James rolünü sorgulamaya başladığı andan itibaren işin rengi değişir ve C.I.A'in bir gerçeği daha ortaya çıkar : Kimseye güvenme...Hiçbir şey göründüğü gibi değildir..

Yorumlar

EDITOR profil resmi
EDITOR
VASAT AKSİYON Oyuncular belli bir düzeyi aşamamış nedense. Rutin bir CIA filmi olmuş.
0
neredeyse 3 yıl önce
Astronom profil resmi
Astronom
mütemadiyen tekrarlanan nothing is what it seems cümlesiyle daha baştan "var ya bu filmin sonunda öyle acaip bir sürpriz var ki apışıp kalırsınız" beklentisi yaratmasına rağmen azıcık sinema kültürü olan herkesin rahatlıkla tahmin edebileceği bir final ortaya koyan eften püften bir film. bir adet güzel hatun ya da bir adet genç yakışıklı adam ya da bir adet al paçino görmeye çok hevesliyseniz izleyin yoksa bakın havalar da güzel çıkın gezin temiz hava alın
0
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
James Clayton, tecrübeli ajan Walter Burke’un tam aradığı insandır. Bir operasyon görevlisi olmadan önce acemi çaylaklar, zorlu eğitim sürecini başarıyla geçmelidirler. Oyunun kurallarını Burke’dan öğrenen James, kurumdaki rütbeleri hızla tırmanırken, kendisi gibi acemi çaylaklardan olan Layla’ya aşık olur. Ancak James’in oyundaki rolünü ve hocasıyla olan kedi-fare ilişkisini sorgulamaya başlamasıyla Burke, onu bir köstebeğin belirlenmesi görevine getirir. İkili arasındaki gerilim o andan itibaren hızla tırmanırken CIA’in ünlü özdeyişleri bir kez daha gün ışığına çıkacaktır: “Hiç kimseye güvenme” ve “Hiçbir şey göründüğü gibi değildir”.
0
3 yıldan fazla önce

The Recruit filmini beğenenler

The Recruit filmini içeren raflar

The Recruit filmi hakkında ilgi çekici içerikler