Takip (The Rover) (2014) afişi

Takip (2014)
The Rover

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Avustralya
Süresi
103 dakika
yabann Batı ekonomisinin çöküş yaşamasının on yıl ardından, Avustralya madenleri halen aktiftir; canlı kalmayı başaran endüstri, umutsuz ve tehlikeli adamların hedefi olmuştur. Eric, böyle bir suç örgütü tarafından soyulur ve böylesine zor bir zamanda tüm varlığı olan arabasını kaybeder. Kanun ya da yasanın kalmadığı bu yerde artık aklındaki tek düşünce intikamdır. Çeteyi bulmak üzere yola çıkar, ancak bulabildiği tek kişi yaralanınca yarı yolda bırakılan Rey olur. İki adam bir araya gelir ve sonuçları kendilerinin dahi hayal edemeyeceği bir yolculuğa çıkarlar.

Yorumlar

scrscream profil resmi
scrscream
Olaylar çok yavaş ilerliyor. İzlensede olur izlemesede.
0
neredeyse 3 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Son yıllardaki en sıradışı filmlerden. Öyküden çok karakter odaklı. Yönetmen yarattığı post apokaliptik dünyayı olduğu gibi kabul etmemizi bekliyor bu da filmin en büyük handikapı. Ama genel olarak atmosfer ve oyunculuk harika. Özellikle Robert Pattinson kendini aşmış. Tarzı sevenlerin kaçırmaması gerekir..
0
3 yıl önce
xavalon profil resmi
xavalon
Robert Pattinson'ın oyunculuğuna şapka çıkarılır.
0
3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Oyuncu kadrosu ve konusu ilgimi çekti ve izledim . Oyunculuklar çok güzeldi bazı oyuncuları nereden buldularsa rollere çok yakışmış . Ağır ve yavaş ilerleyen bir film . Listesi kabarık arkadaşlar başka filmlere şans vermeli bence ..
2
3 yıldan fazla önce

The Rover filmini beğenenler

The Rover filmini içeren raflar

The Rover filmi hakkında ilgi çekici içerikler