Karanlik Sular (The Shallows) (2016) afişi

Karanlik Sular (2016)
The Shallows

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerilim, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
86 dakika
KerseL Gözlerden uzak bir deniz kenarında sörf yapan Nancy (Blake Lively) bu esnada büyük bir köpekbalığının saldırısına uğrar. Nancy canını kurtarsa da kıyıdan birkaç yüz metre uzaklıktaki bir kayalığın üstünde mahsur kalır. Tekrar kıyıya dönebilmek için acilen bir yol bulması gerekmektedir.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
film fena değil.. ama bazılarının abarttığı kadar ooo öldüm, bittim muhteşemliğinde bir film asla değil.. yer yer sıktığı sahneleri var.. normal sıradan bir film işte.. filme puanım : 7.0
10 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Doğum sonrası Blake'in fiziğini göstermesi gerekiyordu ve bu filmle göstermiş. Filme gelicek olursak gayet başarılı ve sürükleyici bir gerilim filmiydi.
1 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir ---->öyle bir film ki başrolün annesi cast ta "mom" diye tanıtılıyor. hadi sörfçüleri anladık ta başrolün annesinin neden adı yok.
makyaj güzel yapılmış gerçek yaralar gibi duruyor fakat deniz anası sonrası omuzda bildiğin dövme oldu. 86 dakika bile çok geldi atlaya atlaya kısalttım. köpek balığını öldürme sahnesini görünce bir söz aklıma geldi. dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.
nancy in hikayesi eksikti. empati yapılcak karakteri film başlamadan öldürmüşler gibi geldi. balina olaydı iyiydi. ne duyguyu verebildi ne korkuyu ne aksiyonu. bu filme hiç gerek yokmuş. gerçek hikaye olsa anlarım.
deniz anaları birden bire ortaya çıkıverdi.sanki sıra bekler gibi. blake lively çok efor sarfetmiş yapım aşamasında belli oluyor fakat çaresizliği hiç veremedi. bir yat çıkıp "nabıyon kıs orda atla bırakayım seni" dicek diye bekledim.
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Tamamen köpek balığı hayranlığından izledim yoksa kızı pek sevmem :D Zaten filmde idare ederdi köpek balığını da çok az gösterdiler :p
1 yıldan fazla önce
pluviophile profil resmi
pluviophile
Film, The Jaws ve Gravity karışımı bişeydi bana göre :D köpekbalıkları ve mahsur kalan biri. Ama Blake Lively için izledim kötü müydü hayır :)
1 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
Sıradan bir filmdi .
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Köpek balığı rolünün hakkını vermiş. Güzel gerdi. Onun dışında kayda değer bir şey yoktu. Bir Jaws değil.
1 yıldan fazla önce
dilber34 profil resmi
dilber34
beklentim çok düşüktü ama gerçekten çok başarılıydı..
1 yıldan fazla önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
sürükleyici gerilim filmi arayanlara göre :)
1 yıldan fazla önce

The Shallows filmini beğenenler

The Shallows filmini içeren raflar

The Shallows filmi hakkında ilgi çekici içerikler