Suyun Sesi (The Shape of Water) (2017)

Suyun Sesi (2017)The Shape of Water

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
123 dakika
147
21
413
120
Emi84 profil fotoğrafı
Emi84
ben çok beğendim.
error_outline
8 ay önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Güzel'e derler ya hani bir içim su gibi.. Tertemiz bir aşk hikayesi. İsmiyle müsemma. Su gibi berrak. İzlediğim en yalın, en orijinal aşk hikayelerinden biri.
error_outline
10 ay önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Değişik bir film. Dilsiz bir kadının insandışı bir varlıkla iletişimi ve birbirine bağlanmaları... Anlamsız bir duru güzelliği vardı filmin. İzletti kendini.
error_outline
3 yıldan fazla önce
satir.arasi profil fotoğrafı
satir.arasi
Bu film nasıl Oscar almış anlamadım dediğim filmlerden biri oldu.
error_outline
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
film öyle aman aman bir film değil öncelikle söylemekte fayda war . mutlaka izlenmesi gereken filmlerden de değil ama kötü filmde değil gayet farklı bir konusu we iyi bir işlenişi war tabi çok yetersiz oscar için bence çünkü işleyiş we konusu her ne kadar güzel olsa da o büyü o insanı içe çekme ws biraz bile yok . ortalama bir yapım bana göre
error_outline
5 yıldan fazla önce
hexagon profil fotoğrafı
hexagon
filmin tuhaf bir şekilde kendini içine alan merak uyandıran bir havası var..oscarlık olmasa da fantastik,güzel ve çirkin havasında bir film..
error_outline
5 yıldan fazla önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
cidden üzüldüm bu filmle oscar mı alınırmış be :/ nereye baksam bir ara bu film çıktı şahane şahane yorumlar bir de... iki saatimi heba edecek ne günah işlemiş olabilirim diye kara kara düşünüyorum :(
error_outline
5 yıldan fazla önce
hakan01 profil fotoğrafı
hakan01
Sıkılmadım izlerken fakat ahım şahım bil filmde demedim. Guillermo Pan'ın Labirenti ile oscarı sırtlasa daha iyiydi
error_outline
5 yıldan fazla önce
Lalaith profil fotoğrafı
Lalaith
Guillermo del Toro Oscar'ı Pan's Labyrinth ile almalıydı, bu film hem hikayesi hem kurgusu hem de oyuncularıyla ziyadesiyle vasat. Başarılı olan tek şey görüntü yönetmenliği.
error_outline
5 yıldan fazla önce
sisyphos77 profil fotoğrafı
sisyphos77
Ben anlayamadım herhal, zira çok uzun zamandır bir filmi ortasında bırakmamıştım. Kızın yaratığa üç yumurtayla iki sahnede nasıl bağlandığını bile hissedemedim. Ki Sally Hawkins'i çok severim. Maudie filmi buna beş bin basar. Girişi tam Amelie tarzıydı, oradan azıcık heveslendim ama cık.. benlik değil diyelim :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
BlackPeter profil fotoğrafı
BlackPeter
tuvaletteki el yıkama repliği için izlenebilir onun dışında balon bir film.
error_outline
5 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Atmosfer iyi film ise eh işte... Oscar almasına şaşırdım. Yönetmenin Pan'ın Labibirenti filmi buna on basar bence...
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Filme bayılmadım açıkcası ama konusu ve içindeki aşk da ilgimi çekti. Sıkılmadan izlediğim bir filmdi 7/10
error_outline
5 yıldan fazla önce
zevdush profil fotoğrafı
zevdush
Tüm yönleriyle vasat olduğunu düşündüğüm bir film. Hatta o derece vasat ki normalde hiç bir yere yorum yapmayan ben sinirlenip şuraya yorum yazıyorum. Senaryosu bomboş, hiçbir yaratıcı yeni öge yok. Şuraya dilsiz/temizlikçi bir kadın, best friend rolünde bir siyahi, gay bir ressam ve dışlanan ezilen bir yaratık koyalım gerisi kendiliğinden gelir diye düşünmüşler heralde. Cidden artık gına geldi böyle filmlerden. Sürekli aynı konuları işleyen, inceden inceden mesaj verdiğini zanneden ama aslında filmin tamamı mesaj vermekten ibaret olan. Bir de işin komik yanı kadının aşık olduğu yaratık 1.90 boyunda, göğüs kasları var, atletik yapılı falan. Hadi yiyorsa 1.50 boyunda tıknaz göbüşlü bir yaratığa aşık ol. Cidden yeter gına geldi artık. Bari ödül vermeseydiler. Nys...
error_outline
5 yıldan fazla önce
umrant profil fotoğrafı
umrant
Yani çokta yönetmencilik yapmayayım ekibi toptan kutlayayım ama ...Evet şurası kesin bu Del Toro kişisi bu işi çok iyi yapıyor.Hangi işi şu hatta şunlar;iyi film seçiyor yapımcılıkta,iyi bir gözü var müthiş bir anlatımı var yönetmenlikte,izleyiciyi yakalarken edebi yanını kaybetmiyor senaristlikte...elindeki malzemeyi sanatla birleştirip yüceltiyor.Daha ne diyem işte:))Hala favori filmim three bilboards gerçi ama yine de bir kaç dalda alacaktır diye tahmin ediyorum.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce