Sirinler 2 (The Smurfs 2) (2013)

Sirinler 2 (2013)
The Smurfs 2

Puan Like 6.4 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
105 dakika
BOZO profil resmi
BOZO
Keşke hep çizgi film olarak kalsaydı . Keşke şirinler köyü ve ormanda geçseymiş . Tek kelimeyle konu olarak berbat olmuş...
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk film çok daha güzeldi ama bu filmde kötü değil
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Kötü büyücü Gargamel, bir çift Şirinler benzeri haylaz karakterler yaratıyor ve onlara da Haylazlar ismini vererek, sayelerinde çok güçlü ve büyülü Şirin özünü elde edebilmeyi umuyor. Ancak, Gargamel istediği Şirin özünü sadece gerçek bir Şirin’den alabileceğini ve sadece Şirine’nin bildiği gizli büyülü sözler sayesinde Haylazlar’ın gerçek Şirinler’e dönüşebileceklerini öğrendiğinde Şirine’yi kaçırıyor ve onu dünyanın en büyük büyücüsü olarak milyonların hayranlığını kazandığı Paris’e getiriyor. Şirine’yi kurtarmak için Şirin Baba, Sakar Şirin ve Süslü Şirin’in dünyamıza dönerek insan dostları Patrick ve Grace Winslow ile işbirliği yapmaları gerekiyor. Kendisini her zaman diğer Şirinler’den farklı hisseden Şirine, Yaramazlar Vexy ve Hackus ile yeni bir bağ kurabilecek midir, yoksa Şirinler ona olan sevgilerinin gerçek olduğuna Şirine’yi ikna edebilecekler midir?
5 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Olmasa da olur devam filmlerinden biri. Eğer yaşınız 10-11 hadi olsun 12 civarındaysa filmi izleyip keyif almamanız olanaksız. Gelin görün ki son dönem üretilen onca animasyonun şahane senaryoları ve yazılan güzel diyalogları düşünülünce 3D ve efektleri dışında elle tutulur bir tarafı olmayan bir devam filminden başka bir şey değil. Bazen uslu bir çocuk olmayıp Şirinler'i görme hakkını kaybedersiniz üzülmemeniz gerektiğini hatırlatıyor adeta. Let's get dirty :)
5 yıldan fazla önce