Teksas katliami (The Texas Chainsaw Massacre) (2003)

Teksas katliami (2003)The Texas Chainsaw Massacre

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Suç
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
98 dakika
43
4
352
16
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Ayarı biraz kaçan seriyi biraz resetleyip başa saran ve düzelten film olmuş. Gizemli katil havasını daha iyi vermesi ve tabiki Biel'in oluşu filmin güzel yanları. Yine de çok üst düzeye çıkan bir film olmamış 6/10
error_outline
3 ay önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Bence en iyi remake The Texas Chainsaw Massacre. Hatta asıl filme bile kafa tutabilir. Vahşet göstermektense, yaşanan çaresizliği ve korkuyu ön plana çıkarmış. Sonuç olarak başarılı.
error_outline
5 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Seri modernleşince biraz daha eli yüzü düzgün hale gelmiş. Yine de ortalama seviyede kalmış bir film.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Uyuşturucu satın almak amacıyla New Mexico'ya seyahate çıkan, yirmili yaşlarındaki bir grup genç, bir katliamdan kurtulmuş genç bir kıza rastlar. Genç grup kızı en yakın kasabaya bırakmak için güzergah değiştirirler. Katliamın sorumlusu Leatherface'dir. Gençlerin geldiği kasabanın şerifi genç kızın kurtulduğu katliamın sorumlusu Leatherface'i alt etmeyi düşünmektedir. Bu amaçla, gençleri yem olarak kullanmaya karar verir. Şerifin yaptığı plana göre, Leatherface seyahat eden gençleri takip edecek ve böylelikle Texas sınırlarının dışına çıkacaktır. Ancak, işler planlandığı şekilde gitmez. Gençlerin aracı eski bir mezbahanın yakınında arıza yapınca, Leatherface'in yeni hedefi gençler olur.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce