Hirsizlar sehri (The Town) (2010) afişi

Hirsizlar sehri (2010)
The Town

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gerilim, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
125 dakika
cinemarty Boston’da Charlestown adlı bir bölge, nesiller boyu çok sayıda hırsızlıklara sahne olmakla ünlüdür. Bu işi yapanlar da kendi aralarında aile gibi olmuşlardır. Örneğin Dough MacRay özellikle banka soygunları yapan grubun başında lider konumundadır. Görevi gereği yaşamının hiçbir yerinde insanlarla yakınlaşmamıştır çünkü birini kaybetme duygusu işine engel teşkil edecektir. Ancak hayat bazen koşulları zorlar. Son hırsızlık görevi esnasında misyon gereği banka müdiresi Claire Keesey’i rehin almak zorunda kalır. Ne var ki bu kadına beklenmedik bir biçimde bazı hisler beslemeye başlaması hırsızlar liderini alabora edecektir.

Yorumlar

M.Naci profil resmi
M.Naci
Kurgusu güzeldi. Bir soygun filmine göre biraz durağan kaçan noktaları bulunan ama yine de kendisini izletmeyi başaran bir film. İlerleyen bölümlerde aksiyon açığını fazlasıyla kapattığını düşünüyorum. Kadrosu zaten harika. Bence başarılı bir yapım. Bir kaç noktada eleştirel yaklaşımlar mevcut. Bu da artı bir özelliği. Ben beğendim. İzlemeniz tavsiye ederim :)
7
2 ay önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
kadro harici filmin artısı yok şu filmi izle kesin diye bi öneri yoksa önünüzde izleyin fakat çok uzun sıkan standart bir film iyi seyirler..
0
3 ay önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Yönetmenlik konusuna fazla değinmek istemiyorum ama film hem kadro bakımından hem de devamlılık açısından güzel işlenmiş. Aksiyonu yerinde sonu bana göre sürpriz ve sıkılmadan izleyebileceğimiz bir film. Rebecca çok iyi değil mi ya..
0
9 ay önce
tugbadursun profil resmi
tugbadursun
Yavaş ilerlese de izlettiriyor kendini.
0
neredeyse 2 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Güzel film . Şiddet ,Gerilim , Aksiyon tarzı filmlerden hoşlananlar kaçırmamalı .
0
3 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
yer yer güldüğüm kendini izletmeyi başaran bir film . özellikle bir sahne var ki spoiler vermemek için zor tutuyorum kendimi :) izleyin la
0
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
değişik tarzda bir film olmuş , izlenir yani .
0
3 yıldan fazla önce

The Town filmini beğenenler

The Town filmi hakkında ilgi çekici içerikler