The Trip to Italy (2014) afişi

The Trip to Italy (2014)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
İngiltere
Süresi
108 dakika
starch Steve ile Rob yıllar önce Kuzey İtalya'da yaptıkları gezideki yazdıkları restoran değerlendirmelerinin başarılı bulunmasının ardından, yeni bir göreve daha başlarlar. Yolları bir kez daha İtalya'ya düşmüştür. Bu kez rotada farklı İtalyan şehirlerinde, altı farklı restoranda yiyecekleri altı farklı yemek bulunmaktadır. Bir nevi rakip de sayılan ikili bu yolculuk esnasında arkadaşlıklarını pekiştirirken mesleki ve kişisel hayatlarını da gözden geçireceklerdir. Michael Winterbottom'ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Steve Coogan ve Rob Brydon ikilisi bulunuyor.

Yorumlar

EmirHan profil resmi
EmirHan
Öncelikle ikilemenin 2010'da çekilen birinci filmi The Trip'i izlemekte fayda var zira karakterlerin geçmişlerinin ve The Observer'ın neden Coogan ile Brydon'ı seçtiğinin açıklaması gayet net yapılıyor. Italy'e gelecek olursak bu film de ilki gibi aynı gezi programı edasında çekilmiş. Tipik komedilerden ziyade öyle bayat replikleri olmayan, tam tersine gidilen yerlerle ilgili sanatsal konuşmalara; yemek kültürlerinden tutun da modern sinemaya kadar birçok referansa yer veren nadir yapımlardan biri.
0
1 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
film yordu beni gercekten son zamanlarda bu kadar diyalog ve muhabbetin bol olduğu film izlemedim . hiç tavsiye etmiyorum yine de izleyenlerin yorumlarını da merak ediyorum acaba sorun bende mi :)
0
3 yıl önce

The Trip to Italy filmini beğenenler

The Trip to Italy filmini içeren raflar

The Trip to Italy filmi hakkında ilgi çekici içerikler