Alacakaranlik Efsanesi: Safak Vakti Bölüm 1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1) (2011)

Alacakaranlik Efsanesi: Safak Vakti Bölüm 1 (2011)The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

Puan 5.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
117 dakika
175
65
1357
15
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Final filmi için güzel bir hazırlık filmi olmuş. Ben yine her yönüyle beğendim diyebilirim. Ayrıca serinin en karanlık filmiydi. Bakalım finalde neler olacak.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Serinin açık ara en kötü filmiydi. Zaten ilk bir saati (54 dk) izdivaç programı tadında konuyla hiçbir alakası olmayan bir bölümdü. Kalanı ise yine ağlama sızlama hasta başında geçti. ki sonunda nolacağını izlerken tahmin etmemek imkansız. Zaten o dönem bi anda moda olan finali 2 part yapıp daha çok para kıralım furyasının azizliği bu ilk part her zaman boş oluyor.
error_outline
3 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Epeyce bir süre evlilik, balayı gibi romantik sahnelere tanık oldum ki fazla uzun tutulduğunu düşünüyorum. Uyumlanma anlamında uyumsuzluğun farkındalığı bir nebze etkiledi ama bunu anlatmak için bu kadar romantik yaklaşmaya gerek yokmuş. Serinin en karanlık filmi kesinlikle ama aynı zamanda en pasif de filmi. Tedirgin edici, yargılamaya müsait, mide bulandıran sahneleri bol. Ama hepsinin ardındaki Bela'nın yaşaması gereken acizliği veriyor. Tutkunun kendisi saplantıya dönüşmemeli çünkü.
error_outline
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
bazıları filmi beğenmese de bence eğlenceli yönü daha ağır basan filmdi ve hiçte kötü değildi . filmin son sahnesi ise favorimdi .
error_outline
neredeyse 8 yıl önce