Alacakaranlik efsanesi - Tutulma (The Twilight Saga: Eclipse) (2010)

Alacakaranlik efsanesi - Tutulma (2010)The Twilight Saga: Eclipse

Puan 6.6 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
124 dakika
207
77
1534
12
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Serinin diğer filmlerinden çok daha yüksek tempolu ve savaş sahneleri olan devam fimi. Ortada bir aşk üçgeni var ve Bellaya en sinir olduğum film. Ayrıca bazı karakterlerin hikayelerini de anlatmaları güzel oldu.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Filmin temelinde Bella'nın şunla evleniyim şunla da fingirdiyim zihniyeti vardı :D Aksiyon ve görsellik içeren sahneler hoş olsa da bunlar filmin sonunda mevcut. Geri kalan kısmı ise biraz sıkıcı ve ilgi çekici değil. Basit bir aşk üçgeninin içinde dönüyor ve çok da ikna edici gelmediğinden ve ya mantıklı gelmediğinden dolayı o kadar ilgisini .çekmiyor izleyenin. 4,5/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
İlk iki filmi gibi çizgiyi bozmaması hoşuma gitti.Hikayesi eksik olan bazı karakterlerin tamamlanmasını görmek, yeni şeyler keşfetmek haz yaşattı. Tanıdık oyuncuların artması keza. Hikayeye felsefik olarak bir giriş yapılıyor ve elementler baz alınıyor. Ancak Victoria karakterinin sürekli değişmesi canımı sıktı. Karakterleri daha çok benimsemeye başladım bu filmle. Bunda da gene hayat hikayelerini öğrenmenin payı olduğunu düşünüyorum.
error_outline
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
neden bilmem serinin en sevdiğim filmi bu , bence içlerinde en güzel olan film buydu .
error_outline
neredeyse 8 yıl önce