Alacakaranlik efsanesi - Tutulma (The Twilight Saga: Eclipse) (2010)

Alacakaranlik efsanesi - Tutulma (2010)
The Twilight Saga: Eclipse

Puan Like 6.6 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
124 dakika
Rainbow Seattle bir dizi esrarengiz cinayet tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir öc almak için onu araştırmaya devam ettiğinden Bella kendini tehlikeyle çevrili bulur.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'ın arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: yaşam ya da ölüm. Fakat hangisi?

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Filmin temelinde Bella'nın şunla evleniyim şunla da fingirdiyim zihniyeti vardı :D Aksiyon ve görsellik içeren sahneler hoş olsa da bunlar filmin sonunda mevcut. Geri kalan kısmı ise biraz sıkıcı ve ilgi çekici değil. Basit bir aşk üçgeninin içinde dönüyor ve çok da ikna edici gelmediğinden ve ya mantıklı gelmediğinden dolayı o kadar ilgisini .çekmiyor izleyenin. 4,5/10
8 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
İlk iki filmi gibi çizgiyi bozmaması hoşuma gitti.Hikayesi eksik olan bazı karakterlerin tamamlanmasını görmek, yeni şeyler keşfetmek haz yaşattı. Tanıdık oyuncuların artması keza. Hikayeye felsefik olarak bir giriş yapılıyor ve elementler baz alınıyor. Ancak Victoria karakterinin sürekli değişmesi canımı sıktı. Karakterleri daha çok benimsemeye başladım bu filmle. Bunda da gene hayat hikayelerini öğrenmenin payı olduğunu düşünüyorum.
9 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
neden bilmem serinin en sevdiğim filmi bu , bence içlerinde en güzel olan film buydu .
neredeyse 5 yıl önce

The Twilight Saga: Eclipse filmini beğenenler

The Twilight Saga: Eclipse filmini içeren raflar

The Twilight Saga: Eclipse filmi hakkında ilgi çekici içerikler