Dokunulmazlar (The Untouchables) (1987)

Dokunulmazlar (1987)The Untouchables

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
119 dakika
90
8
232
70
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Güzel kadroya ve konuya sahip olmasına karşın senaryonun kurgu azizliği, abartı oyunculuk ve reaksiyonlar, karışık akış sonucunda izlerken sıkıldığım ve genel anlamda beğenmediğim bir yapım oldu
error_outline
8 ay önce
Berkantk profil fotoğrafı
Berkantk
Açıkçası, kadroyu gördüğümde beklentim yüksekti ancak izledikten sonra biraz hayal kırıklığına uğradım. Film bana 1960'lardan önce çekilmiş izlenimi bıraktı. Gerek kurgusu gerek oyunculuklar.
özellikle aksiyon sahneleri çok gereksiz, çok anlamsız uzatılmış. Ancak bunu tabii ki 2020 gözüyle izlediğim için böyle geliyor, o dönemin beklentilerine göre tamam ancak günümüze göre çok yavan kalıyor, ayrıca filmin temposunu da düşürüyor. Açıkçası şu 2 saat biraz daha dolu olabilirdi bence.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Robert De Niro oyunculuğu her zamanki gibi şahane. Al Capone sahneleri keşke biraz daha fazla olsaydı. Rol o kadar yakışmış ki izlemeye doyamadım resmen..
error_outline
4 yıldan fazla önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
DOKUNULMAZLAR. al capone zamanındaki olayları anlatan bir suç filmi.. capone'u Robert deniro canlandırıyor. iyi de ediyor! suç filmine bayılanlar kaçırmasın
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
KuledekiAdam profil fotoğrafı
KuledekiAdam
Al Capone ve onu yakalamak isteyen bir avuç polisin hikayesidir film. Bir dönem Amerika'da dizileştirilmiştirde. Gerçek kişilerin ve olayların yer aldığı iyi bir yönetmenin elinden çıkan bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce