Ask Yemini (The Vow) (2012)

Ask Yemini (2012)
The Vow

Puan Like 7.2 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
104 dakika
nurtenbalaban ''Aşk Yemini'' (The Vow), ''Sevdiğiniz kişi artık sizi tanımasaydı ne olurdu? Ruh eşinizin kalbini nasıl geri kazanacağınızı bilir miydiniz?'' sorularına yanıt arıyor. Rachel McAdams ve Channing Tatum'un başrolleri paylaştığı filmde, Paige ve Leo, Chicago'da sanatçı olarak dopdolu hayatlar yaşayan, birbirlerine deli gibi aşık genç bir evli çift olarak seyirci karşısına çıkıyor. Karlı bir gecede geçirdikleri araba kazasının ardından Paige'in başına aldığı darbe sonucu kocasıyla yaşadığı tüm anılar hafızasından silinir. Paige'in hafızasını geri kazanması umutsuz bir vaka gibi görününce, Leo her şeye yeniden başlamaya ve Paige'e yeni tanışmışlar gibi kur yapmaya karar verir.

Yorumlar

BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Romantik filmleri çok fazla tercih etmeyen biri olarak ''eh işte'' diyebileceğim bir yapım. Zaten Rachel McAdams için izledim. Hikayesi güzel ve gerçek bir olaya dayanıyor. Daha iyi işlenebilir, daha güzel anlatılabilirdi belki. Senaryo filmi biraz sıradanlaştırmış gibi geldi bana. Böyle fazla kafa yormayan romantik bir film arıyorsanız ideal ;)
1 yıldan fazla önce
sezgo profil resmi
sezgo
Tek bir sahne bile dikkatimin dağılmasına izin vermedi, her sahnesi ya hüzün ya mutluluk dolu geçti. Yaşanmış hayatlardan alınmış bir hikaye olması da cabası geldi denebilir benim için. Duygusallığa ihtiyaç duyulduğu anda izlenebilir bence, tavsiye ederim :))
neredeyse 3 yıl önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
benim de böyle burnum var ama ünlü değilim
3 yıldan fazla önce
zizel profil resmi
zizel
Çok büyük beklentiler olmadan izlerseniz üzülmezsiniz. Replikler Hoşuma gitmişti benim çok boş yapış yapış değildi.
neredeyse 4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
sevgililer günü filmi işte :) vizyona girişi bile ona göre planlanan aşk aşk aşk filmi .. bir daha izlerim dersem yalan söylerim öyle izle geç bir film zaman öldürmelik .
neredeyse 5 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
bu amerikan mucizeleri gicik etmeye basladi...hep ayni; tavuk suyuna corba !
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
farklı bir aşk konusu olan güzel ve de eğlenceli bir yapım tek kötü yanı bir ara sıkar gibi oluyor .
neredeyse 5 yıl önce

The Vow filmini beğenenler

The Vow filmi hakkında ilgi çekici içerikler