Tehlikeli Yürüyüs (The Walk) (2015)

Tehlikeli Yürüyüs (2015)
The Walk

Puan Like 7.1 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
123 dakika
Ricky.McFloyd Film; Fransız akrobat Philippe Petit'in 1974 yılında İkiz Kulelerin arasına çelik bir halat çekip geçmeye çalışmasını konu alıyor.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Heyecanlı bir film. Çok keyif aldım ve heyecanlandım.
1 yıldan fazla önce
Selocan profil resmi
Selocan
İlk dakikalardan beni yakaladı. Ve film boyunca merak ve heyecan bana eşlik etti. Başkasının hayalini gerçekleştirme isteğini izlerken onun kadar gerçekleşmesini istiyorsunuz. Yani en azından ben istedim. Ha bir de Joseph Gordon-Levitt mükemmel bir performans sergilemiş ayakta alkışlıyorum. Gözlerinde o inancı, isteği, tutkuyu yani olması gereken her şeyi görebiliyorsunuz.
2 yıl önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
iç ısıtan bir başarı öyküsü :) bir de Joseph Gordon-Levitt gülüşüyle filmi muhteşem yapmış. ben kingsley'e de psikopat rollerden
alışkındım bu role çok yakışmış
2 yıldan fazla önce
canselyildirim profil resmi
canselyildirim
Gerçekten çok beğendim zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Heyecandan kalbimin ritmi hiç düşmedi. Kesinlikle ertelemeyin hemen izleyin
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Muhteşem bir başarı öyküsüydü. Oyunculuklar çok çok iyiydi. Her yüksekliğe çıkıp o ilk adımını attığında sanki ordaymışcasına heyecanlandım müzikleride oldukça keyif vericiydi.
3 yıl önce
Berkantk profil resmi
Berkantk
Çok sıkıcı bir film olacağını düşünüp, erteleyip durdum. Fakat çok eğlenceli, neşeli bir filmdi. Çok gerçekçiydi. En sondaki yürüyüş sahnesinde atlaya atlaya izlemek zorunda kaldım :D
3 yıl önce
gizemgunes profil resmi
gizemgunes
1974 yılında Philippe Petit'in Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasında yürüyüşünün hikayesi anlatılıyor. İnanılmaz bir film olmuş kesinlikle izlenmeli :)
3 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Harika bir başarı öyküsü... Joseph Gordon-Levitt'in oyunculuğu ise her zamanki gibi çok başarılı...
3 yıldan fazla önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
hayallerimiz olmadan hayatımız bir hiçiz .
film gayet güzel sadece fazla uzun daha kısa tutulabilirdi ama yine de izle .

3 yıldan fazla önce
Blacklion profil resmi
Blacklion
Daha önce Man On Wire filminde hayatını izlediğimiz, ikiz kulelerin arasına bir tel çekerek dört saat boyunca yürüyen ve oturan Philippe Petit’in hayatını bu filmde yeniden izleyeceğiz. Philippe Petit'i canlandıracak oyuncu ise Joseph Gordon-Levitt.
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
gerçekten farklı we güzel bir filmdi gerçek olması filmi ekstra ilginç we enteresan kılıyor , yükseklik korkum olduğuy için çoğu sahnede başım döndü midem bulandı hatta bir iki sahnede gözlerimi kapadım :) ama yine de gerçekten kaliteli oyunculuklarla güzel senaryosuyla beğendiğim bir yapım oldu izleyin bence :)
3 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Yükseklik korkum olmasına rağmen izledim, iyiki de izlemisim Tutkularının peşinden koşan insanların neler başarabileceğini gösteren başarılı bir gerçek hikaye filmi, konusu kısıtlı gibi gözüksede hiç sıkılmadım izlerken. Hayallerinden vazgeçmeyen devamlı kovalayan insanlar beni hep etkilemiştir , Philippe Petit e de baya saygı duydum banada birkaç şey öğretmiş oldu.
3 yıldan fazla önce
sulti profil resmi
sulti
filmi ne kadar çok beğendiğimi düşünürken ne kadar çok düşündüğümü fark ettim ve filmin daha kısa sürdüğünü, o derece sürükleyici olduğunu düşünmekteyim. Tek kelimeyle ""İZLEYİN"" :)
3 yıldan fazla önce
davisllewyn profil resmi
davisllewyn
bazen hayattan bir şeyler umarız fakat tam da o bizden umudunu kesmiştir.bir melodi belki bir soyutluğu simgeleyn çizimler yada satırlara sığdıralan sonsuzluğu hissettiğimizde aslında hayatın kendimiz olduğumuzu ve umudumuzu kendimize karşı yitirdiğimizi farkederiz. o nacizene yoklukta tekrar mücadele hissi veren müthiş bir filmdi
3 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Güzeldi , belgeselini de izlemeli . Man on Wire http://www.frameby.com/movies/man-on-wire-2008
3 yıldan fazla önce
Haticeozkrn profil resmi
Haticeozkrn
Mükemmel bir film. Kalbinizin duracak gibi hissettiğiniz aksiyonu, gerilimi yüksek. Film 2 saat sürüyor fakat zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. izlemeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim
3 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çok begendim. Izlemeden önce bu kadar kısır bir konu 2 saatte nasıl izlenecek diye burun kivirmistim. Ama sonra iki t yarısında da farklı film tadı aldım. İlk kısmı tatlı bir Fransız filmi, ikincisi de yüreğim ağzımda izlediğim bir gerilim. Üç boyutlu izlenmeyi pek çok fantastik ve bilim kurgu filminden daha fazla hak etmiş bence. 3 boyut ikinci kisimdaki gerilimi kat be kat artırmış. Film bittiğinde roller coasterdan inmiş gibiydim. Yükseklik korkusu olanlar izlemesin.
3 yıldan fazla önce

The Walk filmi hakkında ilgi çekici içerikler