Özgürlük Yolu (The Way Back) (2010) afişi

Özgürlük Yolu (2010)
The Way Back

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
133 dakika
PrestijMeselesi 1940 yılında Sovyet Rusya’ya bağlı Sibirya esir kampından kaçarak kışın ortasında Sibirya’dan Hindistan’a 6.000 kilometre yürüyen bir grup esirin hikayesi. Polonyalı genç Janusz, Amerikalı, alaycı bir mühendis olan Bay Smith, Yugoslav bir muhasebeci olan Zoran ve dövmeli gangster Valka’dan oluşan bu gruba daha sonra Irena adlı bir mülteci de katılır. Başlarına ödül konmuş olan ekip önce ıssız Sibirya’yı, ardından Gobi Çölü’nün uçsuz bucaksız düzlüklerini ve son olarak Himalayalar’ı aşmak zorunda kalacaktır. ..ALINTIDIR

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
İnsan azminin harika bir kanıtı olan bu film gerçek bir hikâyeye dayanıyor ve bu da filmi ilgi çekici yapıyor. Çok beğendim. Çok güzeldi.
1
7 ay önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
2 sene önce tv de izlemiştim sansürsüz izleyince daha bir farkını hissettim doğanın mükemmeliğini ve insan azimini görebilmek için izlenmesi gereken filmlerden biri..
2
8 ay önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
Tv'de izlediğim için maruz kaldığım sansür zehirlenmesi bile doğanın bu güzelliğini gölgeleyemedi.Sibirya,Moğolistan,Çin sonra Himalayalardan Hindistan.. Tarihi açıdan zayıf ama yol filmi sevenler için güzel bir deneyim olacaktır.merak edenler için güzergah;
3
12 ay önce
digigirl profil resmi
digigirl
İnsanın hafızasından silinmeyen filmlerden biri,evet biraz ağır ilerliyor gibi geliyor ama izlenmesi gerekenlerden.
5
2 yıldan fazla önce
megung profil resmi
megung
aslında filmi genel olarak beğendim hatta "yavaş ilerlemesine rağmen doğru zamanda izlenirse gayet başarılı" tarzında bir yorum yazmaya kendimi hazırlıyordum ama o nasıl sondur arkadaş :/
3
2 yıldan fazla önce
birtank profil resmi
birtank
gerçek hikayeden alınmış güzel film.doğa aşıkları izlemeli bunu
1
neredeyse 3 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
tatlı bir film ya. güzel bir film gecesinde izlenir bence.
4
neredeyse 3 yıl önce
Benq35 profil resmi
Benq35
SSCB'ye objektif bir yaklaşım içinde olmasa da gayet güzel bir film :)
2
3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
çok güzel bir film . izlemek isteyenler kısmı oldukca kalabalık :) çok şey kaçırıyorsunuz arkadaşlar en kısa zamanda mutlaka izlenmeli .
3
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
özgürlük...
1
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
1940 yılında Sovyet Rusya’ya bağlı Sibirya esir kampından kaçarak kışın ortasında Sibirya’dan Hindistan’a 6.000 kilometre yürüyen bir grup esirin hikayesi..o nasıl kaçıştır öyle...adamlar nelere katlanmışlar..izleyin.
1
3 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
macera dozu güzel, biraz da dram serpiştirilmiş bir film. büyük beklentiye girilmezse, izlenebilir filmlerden saymak mümkün..
0
3 yıldan fazla önce

The Way Back filmini beğenenler

The Way Back filmi hakkında ilgi çekici içerikler