Darisi basima (The Wedding Planner) (2001)

Darisi basima (2001)The Wedding Planner

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Almanya
Süre
103 dakika
30
5
200
27
tugberto profil resmi
tugberto
Klasik bir romantik komedi ?
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Matthew McConaughey'in günümüz halini bildiğimiz için eskisini izleyince bir garip oluyor insan hele True Detective'den sonra :D Modern dönem ilişkilerinde aldatma, sıkılma, ne istediğini bilememe hastalıklarına değinilmiş. Tatlı, eğlenceli bir hikayeydi ^^
report_problem
4 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Jlo bu filminde de bi harika,en tatlı romantik komedilerden biri.Bir film izliyim ve mutlu olayım diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
report_problem
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Mary Fiore, San Francisco'nun en prestijli evlilik planlamacılarından biridir ve başkalarının aşklarını evliliğe dönüştürmekten kendisine ait bir aşk hayatı fikri ona çok çok uzaktır.Fiore son olarak internetin en büyük iş kadınlarından Fran Donolly'nin düğününü planlaması için tutulmuştur. Bu yeni işinin sevincini yaşamakta olan Mary, bir gün yolda yürürken caddenin yukarısından kendisine doğru kaymakta olan büyük bir çöp kutusunun altında kalmaktan son anda kurtulur. Üzerine atlayarak onu çöp kutusundan kurtaran yakışıklı Dr. Steve Edison'la birlikte hayatının en güzel akşamını geçirdikten sonra Mary sonunda aşka inanmak için bir nedeni olduğunu farkeder. Fakat durum Mary'nin zannettiğinden çok daha karmaşık bir hal alacaktır çünkü Steve, Fran Donolly'nin müstakbel eşidir ve Mary de onların düğün planlamacısıdır. Mary'nin başına gelebilecek en kötü şey gelmiş, kariyeri ile duyguları arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.Mary işlerin daha fazla karışamayacağını düşünmektedir ki babası Salvatore'nin, kızını Sicilya'ya henüz gelmiş olan Massimo Lanzetta ile evlendirmek için hazırlıklara başlamış olduğunu öğrenir.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce