Para Avcisi (The Wolf of Wall Street) (2013)

Para Avcisi (2013)The Wolf of Wall Street

Puan 7.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
180 dakika
1345
108
3940
703
tugbauzumcu profil fotoğrafı
tugbauzumcu
Leonardo Dicaprio nun oyunculuğunu döktürdüğü bir film olmuş açıkçası övebilecegim tek yönü de bu gibi ha birde insan psikolojisi ve onun nasıl yönetilecegini merak eden varsa en basit şekilde izleyebilir. Ancak ne kadar gerçek bir yaşam öyküsü olursa olsun bu kadar müstehcen olması fazla gereksiz ve ana konunun önüne geçmiş gibi.
error_outline
12 ay önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
Uzun süresine, biraz karmaşık kurgusuna sabredebilirseniz film bittiğinde zevk almış olduğunuzu göreceksiniz.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ucurtma profil fotoğrafı
Ucurtma
vasat
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
İlginç ve renkli bir film. Oyunculuklar şahane. İzlenmeli.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
mylethe profil fotoğrafı
mylethe
güzel film tamam da çok uzun ya yine de di caprio farkını ortaya koymuş her zamanki gibi
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Vurkacoglu profil fotoğrafı
Vurkacoglu
DiCaprion 'nun %100 'ünü kullandığı nadir film 'lerden biri.. Her türlü film severin izlemesi gereken bir film. Pişman olmazsınız.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
öncelikle bu filmi sırf Leonardo DiCaprio var diye izledim eğer başka biri oynasaydı yüzüne bile bakmayacağım bir film olurdu.. Leonardo DiCaprio adamım ya yok böyle bir muhteşem bir oyunculuk.. ama tabiki de Leonardo DiCaprio en efsane, en kral, en muhteşem filmi bu film değil bundan başka diğer filmleri daha efsane bence.. ama yine de sırf Leonardo DiCaprio için izlenecek güzel eğlenceli yer yer fazla uzun olmasıyla sıkan bir film..
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
BerfinArzu profil fotoğrafı
BerfinArzu
Filmi üç parçaya ayırmışlar: Ortaya çıkış dönemi, yükseliş dönemi ve dibe vuruş dönemi. Üç saatlik filmi bu üç ana başlıkta toplayıp her birine de birer saat süre vermişler. Cidden bir süre sonra bayıyor, daha kısa anlatılamaz mıydı? İçeriğe gelecek olursak Amerikadan o kadar nefret edilesi bir yer gibi bahsediyorlarki hayretler içerisinde kalabiliyorsunuz. Baş karakter Jordan Belfort kendi reklamını o kadar iyi yapıyorki... Reklamında oynattığı kişiyse Leonardo DiCaprio. Filmi izleme nedenim de oydu. Bir kere daha oyunculuğuna hayran kaldım. Eğer boş vaktiniz çoksa ve DiCaprio'ya değer diyorsanız izleyin.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ghoost profil fotoğrafı
Ghoost
The wolf of wall street, komedi ve biyografi tarzında son zamanlarda yapılmış en iyi filmlerden birtanesi. kahramanımız jordan belfort namı diyar DİCaprio abimiz gerçekten karakteri analiz etmemizde biçilmiş bir kaftan. birçok arkadaşımız için 'erotik' denilen bu sahneler karakterin yükselişini ve düşüşünü izleyiciye aktaran temel taşlardan birisi. kısacası 165 dakika boyunca sıkılmadan izleye bilicemiz bir FİLM.
error_outline
6 yıldan fazla önce
OnurOzdemir profil fotoğrafı
OnurOzdemir
Kesinlikle mükemmel bir film Leonardo DiCaprio oyunculuğunu konuşturmuş
error_outline
6 yıldan fazla önce
Rumm profil fotoğrafı
Rumm
DiCaprio hayranı olmama rağmen bu filmi aşırı rahatsız edici ve DiCaprionun tarzının tam zıttı olarak buldum üstelik role yakışmamış bile, bence tam bir hayal kırıklığı..
error_outline
6 yıldan fazla önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Leanardo di caprio diyorım başka bişey demiyorm hoolywoodun abartısız en iyisi
error_outline
6 yıldan fazla önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Leonardo DiCaprio her zamanki gibi olağanüstü bir oyunculukla karşınızda. Pek tarzım değildi fakat film kendini konuşturuyor. Üstelik bu filmin gerçek yaşam öyküsü olduğunu göz önünde bulundurursak, bence bundan daha iyi işlenemezdi. Ama ne yalan söyleyim Jordan Belfort'tan nefret ettim.Filmi beğenip beğenmemeniz tarzla alakalı ama harika bir film.
error_outline
6 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Ben filmi beğendim ve pek çok kişinin aksine erotik sahnelerden rahatsız olmadım. Böylesi bir karakteri anlatmanın başka bir yolu yok çünkü. Her türlü pislige bulaşmış, hovardaligin doruklarinda gezen biri için gayet normal sahneler vardı bence. Ayrıca uzunluğunun arkasını doldurmuş bir film, bir iki sahne dışında da sıkmıyor. İçindeki ince espriler filme lezzet katmış.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
H4RC0 profil fotoğrafı
H4RC0
harika bir film bu film için kızların fikirlerini önemsemeyin çünkü film biraz erotik
error_outline
neredeyse 7 yıl önce