Siyahli Kadin (The Woman in Black) (2012)

Siyahli Kadin (2012)The Woman in Black

Puan 6.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Korkutan
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
95 dakika
73
27
444
55
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Seneler evvel okuyup çok beğendiğim gotik bir kitaptan uyarlama. Daniel burada bana çok farklı geldi. ( Sanırım Sayın Harry Potter ne kadar büyüse de benim gözümde hep çocuk kalacak :) ) Ses efektleri, kasvetli karanlık atmosfer, objelerin aniden ortaya fırlama sahneleri yüzünden kendimi korku tünelinde gibi hissettim, heyecanlandım, tırstım. Kitabına nazaran sönük kalsa da yine de güzel olmuş.
error_outline
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
ehh idare eder.. çok kötü değil, çok iyi de değil.. filme puanım :10 üzerinden 6

error_outline
2 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Önceden sinemada izlemiştim, o zaman tırsmıştım, şimdi de tırstım. Korku çıtam oldukça düşük olduğundan pek seçici sayılmam.Ama korku severleri belli ölçüde tatmin edecektir bence.
error_outline
5 yıldan fazla önce
seraysinaparlak profil fotoğrafı
seraysinaparlak
Tam bir klişe. Daniel, Harry Potter imajından çıkmak için filme dahil olmuş bence yoksa sağlam bir yapım değil zannımca
error_outline
6 yıldan fazla önce
Neclaa profil fotoğrafı
Neclaa
Daniel Radcliffe' in Harry Potter imajından kurtulmak için oynadığı gerilim filmi. Ama o benim için hala küçük Harry *.*
error_outline
7 yıldan fazla önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
insani gerip 3 hafta rahat uykuyu haram etmek disinda bir numarasi yok... ayrica korku filminde bile mutlu son sevdasindaki zihniyetinize sokayim...
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Klasik hayalet hikâyesine dayalı olarak The Woman In Black, oğlunu terk etmek zorunda kalıp Eel Marsh Malikhânesi'nin yeni ölmüş sahibinin işlerine katılmak için uzak bir köye seyahat eden avukat Arthur Kipps'in (Daniel Radcliffe) yaşadığı olayları anlatıyor.Eski köşklerde yalnız başına çalışan Kipps, kasabanın trajik ve işkence dolu sırlarını ortaya çıkarmaya başlıyor. Yerel çocukların gizemli yollar ile öldürüldüğünü anlayan Kipps'in korkusu artmaya başlıyor. Siyahlar içerisinde intikamcı bir kadın tarafından tehdit edilen Kipps, terörün dönügüsünü kırmak için bir yol bulmalı.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce