Kahraman Çocuk (The Young and Prodigious T.S. Spivet) (2013) afişi

Kahraman Çocuk (2013)
The Young and Prodigious T.S. Spivet

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Çerezlik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
105 dakika
teletabi On yaşındaki genç bir haritacı, kovboy babası ve bilim adamı annesi ile birlikte Monta'da bir çiftlik evinde yaşamaktadır. Küçük çocuk ailesinden habersiz haritalarını Smithsonian Enstitüsü'ne göndermektedir. Bir süre sonra Smithsonian Enstitüsü'nden haber gelir ve küçük çocuğa ödül vermek isterler. Küçük çocuk ailesinden habersiz Smithsonian Enstitüsü'ne gitmek üzere bir yük trenine biner ve macera bundan sonra başlar.

Yorumlar

kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Jeunet'in diğer filmleri gibi ilginç karakterler, benzetmeler, kıyaslamalar ve tabi ki renk kullanımı kurguyu kusursuz beslemiş. Psikolojik anlamda ağır olduğunu söylemek gerek. Jeunet'in filmlerinde hep insanı iyi anlamda rahatsız eden sahneler oluyor. Ve ben rahat hissetmediğim için seviniyorum. Siz de biraz rahatsız olun.
2 ay önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
Jean-Pierre Jeunet filmi olduğunu gösteriyor kesinlikle. bu adamın ilginç aletlerle ilgili ne gibi bir fantezisi var bilmiyorum ancak iyi ki var:)
3 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Çok sıcak ve samimi bir film olarak geldi bana. Tarz olarak az da olsa wes Anderson filmlerine benziyor. Ama izlerken sıkılmayacağınıza garanti veririm.
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Oyuncular çok iyi olsa da konu da biraz açıklık var. Ama adeta manzarası ve görsel efektler ile insanın gözleri bayram ediyor.
neredeyse 2 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
hikayenin içi pek doldurulamamış gibi geldi ama jeunet'nin kendine has sayılabilecek -bence başarılı- karakterleri ve sinematografisi buna takılmama engel oldu.
neredeyse 3 yıl önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Filmin konusu beni tatmin etmedi , içerik konusunda hayal kırıklığına uğradım . Fakat film size görsel bir şölen sunuyor , bunun yanında çekim teknikleri ve oyunculuklar olsun saygıyı hakediyor bana göre .
3 yıldan fazla önce
justdoit profil resmi
justdoit
İzlediğim en şirin filimdi :') Renkler, oyuncular senaryoya harmanlanan müzikler masal gibi, sarılıp öpülesiydi^^ Dominique yine filmde suratımda büyük gülümsemeler bıraktı,^^ Senaryonun ritmi kaptırıcıydı bana göre, özellikle replikler çok güzeldi, Jean Pierre yine harika bi eser çıkarmış ortaya. İzlenilesi filmlerden fikrimce
3 yıldan fazla önce

The Young and Prodigious T.S. Spivet filmini beğenenler

The Young and Prodigious T.S. Spivet filmini içeren raflar

The Young and Prodigious T.S. Spivet filmi hakkında ilgi çekici içerikler