Üçüncü Sahis (Third Person) (2013) afişi

Üçüncü Sahis (2013)
Third Person

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Belçika
Süresi
137 dakika
yabann Üç farklı şehirde gelişen üç ayrı hikayeyi işleyen filmde Michael, Julia ve Sean'ın aşk ekseninde buluşan farklı hikayelerine tanık oluyoruz. Yakın zamanda evliliği sonlanan Michael, Paris'te yaşar. Yeni sevgilisi Anna tarafından ziyaret edildiği esnada Anna, Michael hakkında büyük bir sırrı öğrenir ve artık ona güvenmesi oldukça zordur. Bu durum ilişkilerini zora sokacaktır. New York'ta yaşayan Julia, oğlunu öldürmeye teşebbüsle suçlanmaktadır, her ne kadar karşı çıksa da oğlunun vesayeti babası Rick'e verilir. Rick, anne ve oğlu arasındaki ilişkiyi tamamen bitirmenin peşindedir. Roma'ya bir iş gezisine çıkan Sean ise İtalyan Monica'ya aşık olur ve bu esnada büyük bir talihsizlik patlak verir. Monica'nın kızı kaçırılır; Sean ise küçük kızı kurtarmanın bir yolunu bulmak zorunda kalır. New York, Roma ve Paris şehirlerini arka planına alan filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Mila Kunis, James Franco, Olivia Wilde, Casey Affleck, Adrian Brody, Mario Bello ve Kim Basinger gibi yıldız oyuncular bulunuyor.

Yorumlar

Peris profil resmi
Peris
Güzel ama uzunluğundan dolayı yeter artık dedirten film. Bir kaç hususta havada kaldı bende; zaman-mekan kavramları birbirine girmiş!
1
neredeyse 3 yıl önce
Allegiant profil resmi
Allegiant
''noluyor lan'' dedirtiyor sonunda :)
0
3 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Filmin çok güzel güzel bir aroması var. Yedikçe güzelleşen son yudumda, yani finalinde o aromanın tüm ağzınıza yayılmasıyla, lezzet patlaması yaşatan harika bir film. "Watch him".
0
3 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Az bilinen güzellikler rafımda hiç düşünmeden yer verdiğim film . Oldukça beğendim oyuncu seçimleri çok başarılı olmuş oyunculuklar ve karakterler tam oturmuş , aksiyon severler ve hızlı tempolu film bekleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını düşünsem de :) tavsiye ettiğim filmlerden .
2
3 yıldan fazla önce

Third Person filmini beğenenler

Third Person filmini içeren raflar

Third Person filmi hakkında ilgi çekici içerikler