Thor: Love and Thunder (2022)

Thor: Love and Thunder (2022)

Puan 5.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
19
10
96
11
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
thor filmi değil de uydurma bir çocuk filmi izledim sanki , aşırı vasat bir yapımdı , Marvel evreninde zerre yakışmayan , kadroyu da thor serisinin kalitesine düşüren bir film maalesef .
error_outline
2 ay önce
Ned profil fotoğrafı
Ned
Beğenmedim
error_outline
4 ay önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İnsanı ikilemde bırakan bir film. Konuda detaylar üzerine çok düşünülmemiş muhtemelen hızlıca yazılmış bir senaryo gibi geldi. Thor'un ve evreninin pek ciddi bir yanı da kalmamış. Tamamen eğlencelik film niyetine izlenirse oldukça keyifli bir film ama fazlasını beklediğinizde gözünüzde çöpe dönüşebilir. Christian Bale'in varlığı oldukça güzel olmuş ama beni izlerken daha çok eğlendiren Russell Crowe oldu. Zeus olarak bakınca berbat bir karakter ama Zeus'tan bağımsız bakılınca bence oldukça başarılı bir karakter olmuş görmeye devam etmek isterim açıkcası. Böyle kararsız kaldığım bir film oldu ama ortalarında bir mantık ve ciddiyet aramayı bıraktığımda keyifli bir hal aldı. Devamını görücez bakalım
error_outline
4 ay önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
İdare etmeye çalışmış diyelim:) marvel ın çok sevdiğim bi tarafı aralara anlık komiklikler serpiştirmesi. Ama bu film oldukça hafif kalmış. Yine de kötü değil bence.
error_outline
5 ay önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Sondaki dövüş sahneleri hariç çok renkli çocuk filmi gibi olmuş. Oldukça çerezlik 🙃
error_outline
6 ay önce
Mr.Boogie profil fotoğrafı
Mr.Boogie
Thor'u iyice komedi filmine çevirmeye başladılar ve bu hiç hoşuma gitmiyor. Normalde marvel filmlerindeki komedi düzeyini seviyordum arada komedi unsurları iyi hoş gidiyordu da Taiki Waititi iyice işin cılkını çıkartmış bu filmde. Filmin en iyi yanı Christian Bale'in oyunculuğu ve Gorr karakteriydi. Onun dışında olmamış maalesef. Eski daha ciddi olan Thor filmleri daha iyiydi bence.
error_outline
6 ay önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Başlarda romantik komedi tadında gidiyordu, iyiydi. Ama sonlara doğru baydı cidden.
error_outline
6 ay önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
Guns n Roses dışında tamamen 0-6yaş grubu film
Marvel in ciddi filmlerini seviyorum 10 / 4
error_outline
6 ay önce
tugbauzumcu profil fotoğrafı
tugbauzumcu
Marvel film yapacağız diye herşeyin suyunu çıkardı gibi artık Thorun açık poposu yüzünden +13 yapacaklarına direk çocuk filmi olarak çıkarsalarmış keşke bize de eziyet olmazdı. Koskoca Zeusu falan filan hiç edip maymuna çevirmisler bu adamın bı ağırlığı vardı, yani ablamız süper kahraman olmuş da nası olmuş acaba aşırı eksik, bı çekicimiz falan vardı sahibinden başka kimseye gitmezdi şimdi herkesin elinde oyuncak olmuş. Filmin sadece en güzel yanı Christian Balein herzaman ki gibi muhteşem oyunculuğu. Muhteşem berbat bir senaryoyu iki üç güzel oyuncuyla kapatabiliriz falan diye düşünmüşler sanırım ama oda kurtarmamış. Berbattı.
error_outline
8 ay önce
mrfaruk profil fotoğrafı
mrfaruk
bildiğin çocuk filmi yapmışlar
deadpool ile başlayan komik süper kahraman yapalım
nedense buralara kadar düştü
sürekli stand up gibi komik olma çabası 5.espriden sonra itici gelmeye başlıyor
error_outline
8 ay önce
almiyorumad profil fotoğrafı
almiyorumad
bir ikinci yarı filmiydi. hatır hatırdır, beğenmek lazım :)
error_outline
8 ay önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Filme avengers kafasıyla gitmemek lazım. Film sadece Thor'un devam filmi, Thor'un kendini bulma ve yolculuyla ilgili film. Filmin talihsizliği Multiverse Spider-man ve Doctor Strange & Wanda filmlerinden sonra gişeye gelmesi olmuş. Eğer bu yıl ilk önce bu film vizyona girseydi bence daha fazla beğenilirdi. Diğer iki marvel filmi çok fena beklentiyi yükselttiği için etkisi biraz az oldu. Christian Bale Gorr karakterini efsane oynamış, kim der ki bu adam bir zamanlar Batman'di. Thor filmleri genelde geyik ve şakalı göndermeleri çok fazla olduğu için beni tatmin etti hatta bir tık romantik olması da güzeldi yani. Ragnarok kadar iyi bir Thor filmi değil ama hikayenin devamlılığı açısından ve Thor'un eski gücüne kavuşması açısından tatmin etti. Ek olarak Zeus'u oynayan Russel Crowe oynarken çok fazla eğlenmiş, bunu hissettirdi.
error_outline
9 ay önce
iko profil fotoğrafı
iko
Efsane oyuncular ve oyunculuklar izledim bu yüzden mutluyum. Senaryoyu tam olarak yeterli bulmasamda evde çerezlik izlenilebilir bi film olmuş boşuna sinemada para verip izlemeyin.
error_outline
9 ay önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Ragnarok'a bayılmıştım. Love and thunder için de çok umutluydum. Fragmanlar oyuncular.. . Herşey harika bir film vaad ediyordu. Ancak bu sefer o seviyede olmamış. Başta senaryo çok yetersizdi. Karakterlerin motivasyonu düşük derinliği azldı. Sürekli bir komedi ekleme çabası vardır. Ama çoğu espri tekrardan ibaretti. evrene hiç katkısı olmayan sıradan bir seyirlik. Cumartesi sabahı evde dublaj seyredilecek bir film.
error_outline
9 ay önce
omerdeyeter profil fotoğrafı
omerdeyeter
ne çok cıvık ne çok ciddi dozu iyi ayarlamışlar bence bu sefer ben genel olarak beğendim :)
error_outline
9 ay önce