Öfke (Tokarev) (2014) afişi

Öfke (2014)
Tokarev

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gerçekçi, Dram
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
98 dakika
gemtol Abartılı bir karanlık geçmiş olarak bizlere nüksedilsede pek öyle olayların anlatılmadığı iki bilemediniz üç çatışmanın anlatıldığı mafya vari tiplerin yani kimliğini her zaman gizlemiş üç suç ortağının eski günlerin üzerine bir sünger çekip başka işlerle uğraşmasıyla başlıyor film, başarılı bir iş adamı olan Paul'un geçmişde yaptığı bir hata yüzünden bilinmemesi gereken bir sır orataya çıkar ve rus mafyası karşınızdadır. Adını ilk defa duyduğum Tokarev(Rus yapımı tabanca) herşeyin başlangıcı ve sonu olur.

Yorumlar

MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
Kuru aksiyona dayalı olmaması kimileri için hayal kırıklığına yol açsa da , bence gayet iyi bir film. "Hiçbir çocuk, babasının günahlarının bedelini ödememelidir" ve "temiz savaş yoktur" gibi repliklerin filmin mantığına da etkisini gösterdiğini görüyoruz. Acı dolu, can yakan, kanlı olduğu kadar duygusal da aynı zamanda. Kesinlikle izlenmeli
1
neredeyse 3 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
nıcolas cage hayranı olsanız hatta tapsanız bile ona film yine sıkıcı yine kötü ..bekliyorsunuz düzelir mi diye yok ..suç ortağı filmi güzel sıkmayan bir film en azından ..
0
3 yıl önce
Alesta profil resmi
Alesta
Eski filmlerinin hatırına izlenebilir.
0
3 yıl önce

Tokarev filmini beğenenler

Tokarev filmini içeren raflar

Tokarev filmi hakkında ilgi çekici içerikler