Oyuncak Hikayesi (Toy Story) (1995) afişi

Oyuncak Hikayesi (1995)
Toy Story

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.8 / 14 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Komik, Animasyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
81 dakika
PaRaNoYa7 Yeni ve göz kamaştırıcı "Uzay Polisi" Buzz Işıkyılı popüler kovboy Woody'nin dünyasına girdiğinde, oyuncaklar arasında çok komik bir tartışma başlar. Şimdi, genç sahibinin kalbinin zirvesindeki Woody'nin yeri tehlikededir.Çok kısa bir süre sonra Woody ve Buzz'ın hayatları da tehlikeye girecektir.Kazayla dışarı düştüklerinde, bir anda kendilerini zorba komşularının pençelerinde bulurlar. Sürekli atışma halinde olan bu rakipler, kurtulmak için takım halinde çalışmak zorundadırlar. Oyuncak arkadaşları da onlara yardım eli uzatmaya hazırdırlar. Woody ve Buzz arkadaşça birlik olurlar ve maceraya atılırlar.

Yorumlar

Hollyy profil resmi
Hollyy
Pixar'ın en önemli animasyonlarından animasyon tarihine bambaşka boyut kazandırmıstır. Her izledigimde çocuklugumdaki oyuncaklar gelir aklıma :))
4
2 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Aslan Kral'ın etkisini henüz üzerimden atamamışken bu filme götürmüştü babam. Bu film farklıydı ama! diğerlerine göre aşırı gerçekçiydi. Cartoon çizgilerinden 3d animation'a geçiş sanatı gözlerimin önündeydi. Filme gelince, pixar adını daha çoook duyacağımız kesindi. Eve gittiğimde bir süre oyuncakları gizli gizli izlediğimi hayal meyal hatırlıyorum. 22 sene geçmiş üzerinden dile kolay. kardeşim olmuştu be 95'te, kız üniversiteyi bitirdi bitirecek. :) Neyse; 10/10
0
6 ay önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Çocukluğumda birkaç defa izlemişliğim vardır ve hayatımda izlediğim en iyi animasyon. Tekrar etmek çok güzel oldu baya zaman omuştu. Bu ve Small Soldiers filmleri nedeniyle çocukken hep oyuncakların gerçekten canlı olduğunu düşündüğüm olmuştur :D harika sıcak duygu dolu bir animasyon. Defalarca daha izlenmeyi hak ediyor.
3
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Elimdeki seri filmleri aradan çıkartmaya karar verdim ve ilk olarak bu seriyle başladım. İzlemek için çok geç kalmışım.Puanı yüzünden beklentim çok büyüktü. Kötü diyemem ama tekrar izlenebilir bir animasyon olmamış.Eğlenceli ve farklı. Çocukluğunuza geri dönüyorsunuz. Bu bölümü de 3D izlemek isterdim ama bulamadığım için normal izledim. Belki 3D dopingi ile izlemiş olsaydım daha beğenebilirdim.
0
2 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Bugünkü Animasyon filmlerinin atası, Pixar'ın ilk büyük projesi, Steve JobS'un pixar'a olan yatırımını katlayıp Apple'a geri dönmesini sağladı. Sonra steve Jobs'un yaptıkların bir çoğumuzun elindeki Iphoneler , ipadler vs... Kısacası Yeni medya tarihinin önemli yapıtaşlarından biri. Günümüzdeki kardeşleri kadar kompleks bir film olmasa da, ilk göz ağrımızdır... Her tür sosyolojik yapıya sahip ailede rahatlıkla izlenebilecek bir film. İyi eğlenceler...
0
neredeyse 3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
ÖZGÜN ANİMASYON Kendine has tarzıyla, oyuncaklara hayat verip kurgusunu oluşturuyor. Oldukça da başarılı. Her çocuğun aslında yaptığı şey bu. Animasyon karakterlerinin çizimleri de hoş olunca, yaş sınırı çıtasını yükseltiyor.
0
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok iyi bir animasyon serisi. Animasyon severlerin kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.
3
3 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
güzeldi
0
3 yıldan fazla önce

Toy Story filmini beğenenler

Toy Story filmi hakkında ilgi çekici içerikler