Transformers: Ay'in Karanlik Yüzü (Transformers: Dark of the Moon) (2011)

Transformers: Ay'in Karanlik Yüzü (2011)
Transformers: Dark of the Moon

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
154 dakika
cinemarty Yıl 1961, insanlığın uzaya adım atışından 8 yıl önce bir Cybertron uzay gemisi büyük savaştan kaçarak Ay'ın karanlık yüzüne inmiştir. Sentinel Prime'ın kullandığı bu gemi, Cybertronlar için hayati önem taşıyan bir teknolojiyi taşıyordur. Dünyada ise insanlığın uzaya çıkma macerası başlamıştır artık. Cybertron gemisini keşfeden NASA, Başkan John F. Kennedy'nin izniyle Ay'a ilk insanı gönderme projesine 'start' vermiştir. 1969'daki Apollo 11'in macerası da böylece başlar... Günümüze geldiğimizde ise, bir görev sırasında işte bu çok gizemli Cybertron gemisini keşfeden Optimus Prime, insanların yıllardır bu konuda Autobot'lara yalan söylediğini anlar ve hayal kırıklığına uğrar. Bu gemiye ve içinde saklanan teknolojiye Decepticonlar'dan önce ulaşmak ve sırrını keşfetmek için büyük bir yarış başlamıştır artık... Transformers'ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yine diğer filmlerde olduğu gibi aksiyonu bol senaryosu yoksun bir film. Bir de üstüne gereksiz ve saçma, komik olduğu düşünülen sahneler eklenince ilk yarısı eziyet gibi bir film olmuş. genel haliyle vasat bir film.
4 yıldan fazla önce
YusufCK34 profil resmi
YusufCK34
Micheal bay'in ismini duyduktan sonra bişeylerin patlicağını ve kimsenin konusmiyacagını anladım ki bu fikrimdede yanılmadım
4 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Michael Bay Çocukluğumuzdaki Transformersların içine etmiştir.
neredeyse 5 yıl önce

Transformers: Dark of the Moon filmini beğenenler

Transformers: Dark of the Moon filmini içeren raflar

Transformers: Dark of the Moon filmi hakkında ilgi çekici içerikler