Aska Yükselis (Tres metros sobre el cielo) (2010) afişi

Aska Yükselis (2010)
Tres metros sobre el cielo

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
İspanya
Süresi
118 dakika
gkhn. Farklı dünyalara ait olan iki gencin öyküsü. İlk büyük aşklarını keşfetmelerini sağlayacak olan çılgınca bir yolculukta neredeyse imkansız olan bir yandan da kaçınılmaz ve beklenmeyen bir aşk... Babi yani Maria Valverde iyi niyetli ve masum bir yapıda eğitilmiş üst gelir sınıfına ait bir genç kızdır. Hache yani Mario Casas ise karakter olarak isyankar, fevri, bilinçsiz bir erkek çocuğudur ve sonu bitmeyen kavgalar ve yasadışı motorsiklet yarışları arasında devamlı hayatını tehlikeye atma iştahı ile dolu, sınırları zorlayan bir modeldir.

Yorumlar

sherlockk profil resmi
sherlockk
Her ne kadar kötü çocuk iyi kız basit bir aşk filmi gibi görünsede bu filmin farklı bir yanı var. İzlenesi güzel bir film.(Başrol kızına benzetilmem yüzünde bilmem kaçıncı kez izleyişim)
0
3 ay önce
burcudrn profil resmi
burcudrn
Çok güzel bir aşk filmiydi :D Aşırı güzel bir kurgusu var izlemenizi tavsiye ederim :D
0
11 ay önce
Winchester00 profil resmi
Winchester00
En sevdiğim aşk filmlerinden 😊
0
1 yıl önce
ozkankilic profil resmi
ozkankilic
benim gibi savaş dövüş aksiyon filmleri dışında film izlemeyen bi insanı bile o kadar etkiledi ki oyunculuklar hikaye harika mutlaka izleyin
0
2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Kötü çocuk iyi kız. Klasik aşk filmi dense de ben bu filmi çok çok çok sevdim! :D
0
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
ARkadaşımın tavsiyesi üzerine izleyeyim dedim ama izlemesem pek de bişey kaybetmezdim sanırım. Filmin yarısından çoğunda sahneleri önceden tahmin edebiliyorsunuz yani klişelerle dolu biraz. İspanyada ilişkiler nasıl başlayıp bitiyor bilmiyorum ama bana çok saçma geldi komple. Yani bir kızın parasını çalarak onu tavlama falan. Filmde komik bulduğum bazı yerlerde vardı Film basitliğiyle canımı sıktı resmen. Ha şunuda belirteyim bir diğer mantıksız olay, tamam sinir kiriz geçirilir akli denge bozulur bikaç davranış bozukluğu olabilir tabiki ama bir travma süper çalışkan uslu mu uslu inek diye tabir edilen bir öğrenci tipini nasıl olur da terminatöre çevirir aklım almadı doğrusu. Anlık olsa tamam ama adam artık hayatına terminatör olarak devam ediyor resmen :D Ne çok yazdım.. Her neyse ben illaki aşk izlicem diyorsanız zaman geçirilebilir belki ama aradığınız şey bir filmse izlemeyin.
0
neredeyse 3 yıl önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
Bu filmi izleyeli birkaç yıl oldu ancak hala bu filmin üstüne daha güzel bi aşk filmi izlediğimi düşünmüyorum. Klasik mutlu sonla bitmiyor ve buda inanılmaz bir iz bırakıyor izleyicide. Filmi izledikten sonra 2 gün boyunca etkisinde kaldım. Hala etkisindeyim :)Harika bir film izlemeyenler çok büyük kayıptaa. İZLEYİİN !
1
3 yıl önce
ZEYOVIC profil resmi
ZEYOVIC
Kesinlikle herkesin izlemesi gereken bi film bunu izlemediyseniz çok şey kaybedersiniz. dostluk aşk herşey çok güzel anlatılıyor üstelik çok da etkisinde kalıyorsunuz. mesela ben filmin sonunda ağlamaktan helak olmuştum...
1
3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
aslında konusu klasik türk filmlerini andırsa da giderek bundan çok uzaklaşıyor , beğenerek izledim güzel bir yapım olmuş . kızı öldüresiniz gelmiyor değil .
1
3 yıldan fazla önce

Tres metros sobre el cielo filmini beğenenler

Tres metros sobre el cielo filmini izlemek isteyenler

Tres metros sobre el cielo filmini içeren raflar

Tres metros sobre el cielo filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön