Triangle of Sadness (2022)

Triangle of Sadness (2022)

Puan 6.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
147 dakika
20
3
55
24
Özet Fragman Beğenenler
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
aslında aktarılmak istenenleri çok güzel aktarıyor film , kendini de izlettiriyor , konusu da gayet güzel sadece filmde oyunculuklarda ve akışta bir adrenalin sorunu var çıkış yapamıyor film o yüzden de istenilen etkiyi bırakmıyor insanda
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Boş muhabbetlerle geçen saçma sapan bir film. Oscar ı veriyoruım. en kötü film oscarını. 1/10
error_outline
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Gereksiz abartılmış.
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hayatın içindeki eşitsizlik (cinsiyet, ekonomik ..) sınıf farklılığı, görgüsüzlük, çığırından çıkan sosyal medya kullanımı .. kısacası hiyerarşik düzen basit bir şekilde çok güzel anlatılmış. Elbette bazı sahneler sakız gibi uzatılmış ama yönetmenin eleştirisini çok beğendim.
error_outline
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ruben Östlund; Kuzey'in Hanekesi ? Sosyal düzeni geniş çerçeveden eleştirmiş. Toplumsal cinsiyet rollerini, toplumsal sınıf ilişkilerini, gelir eşitsizliğini, ekonomik açmazları, hiyerarşik düzeni izlerken tansiyon hayli bir yükseliyor, insanı geriyor, sinirlendiriyor. Özellikle finale doğru güç kimde oyununa dönüşüyor. Tek olumsuz eleştirim kapanış. Daha iddialı olmasını beklerdim. Sonu beni tatmin etmedi.
error_outline
umrant profil fotoğrafı
umrant
Çok dozunda beklentiyle izledim,ve tam karşılığını aldım, eğlenceli ve eleştirel teması hoştu.Tam beklediğim gibi ,ne eksik ne fazla. 10/7,5.
error_outline