Çilgin romantik (True Romance) (1993) afişi

Çilgin romantik (1993)
True Romance

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.8 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
120 dakika
Numenor Alternatif bir aşk filmi. Sıradışı insan Tarantino'nun senaryosuna imza attığı "True Romance", Tarantino'dan beklenileceği üzere bol kanlı, aynı zamanda romantik ve beklenmedik olaylarla ilerleyen başarılı bir "suç filmi" hüviyetinde... Bir çizgi roman dükkanında çalışan çekingen ve asosyal bir tezgahtar olan Clarence Woley, nadiren dışarı çıktığı gecelerden birinde karşılaştığı çekici bir kadın olan Alabama’ya ilk görüşte aşık olur ve aşkına karşılık bulur. Alabama 'kötü yol'a düşeli pek fazla olmamıştır ve yol yakınken dönmek istemektedir. Fakat onu eski hayatından kurtarmak hiç de kolay bir iş değildir ve bir de Alabama'nın patronundan uyuşturucu çalacaktır. 1993 yapımı True Romance, bugün hala alternatif romantik filmlerin en iyi örneklerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Yorumlar

gangrel profil resmi
gangrel
Fazla bilinmeyen ama 10 numara bir film ayrıca junky rolündeki Brad Pitt tam bir eğlence. Bu tarz filmleri seviyorum guy ritchie ve tarantino krallar işte. İzleyin..:
0
neredeyse 2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Tarantino ismini duyduğunuzda ne olacağını düşünüyorsanız o var filmde, dur durak bilmiyor, sürekli bir aksiyon, vurdu kırdı... en sevdiğim yanı da kimseye acınmıyor, her an herkese bir şey olabilir, bu nasılsa ölmez rahatlığı yok. Bence olmuş bir film, izleyin,izletin.
4
2 yıl önce
oguzhank8 profil resmi
oguzhank8
Tabikide 2015 yılında bu filmi izliyorsaız Brad Pitt bekliyorsunuz ... Brad Pitt filmde sadece 3 sahnede gözüküyor dakika 87 de giren genç potansiyal oyuncular gibi ve film beklediğinizden daha muhteşem oluyor son zamanlarda çok güzel filmler izlediğimi fark ettim arka arkaya Taşıyıcıyı izlediğimdeki tepkim ''Mükemmel film neden bu zamana kadar izlemedim'' olmuştu. Çılgın Romantik izledim ve tepki şu oldu ''Mükemmel film neden bu zamana kadar izlemedim''
1
2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Hiç beğenmedim.. Konuşmaların %90 ı küfür, argo; filmin şiddet içermesi de cabası.. Benim hoşlandığım bir tür değil.
0
2 yıldan fazla önce
BlackPeter profil resmi
BlackPeter
Senaryo tarantino abimize ait müthiş yapım.filmde geçen sicilya-siyahi hikayesi yıllar geçse unutulmuyor :)
3
3 yıl önce

True Romance filmini beğenenler

True Romance filmini izlemek isteyenler

True Romance filmini içeren raflar

True Romance filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön