Ikiz Tepeler: Ateste Benimle Yürü (Twin Peaks: Fire Walk with Me) (1992)

Ikiz Tepeler: Ateste Benimle Yürü (1992)Twin Peaks: Fire Walk with Me

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
134 dakika
34
1
89
36
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Seyircisini karanlık ve ürkütücü bir evrene sokmayı seven, karışık- karmaşık dahiyane işleriyle tanınan yönetmen David Lynch' ten yine çık içinden çıkabilirsen filmi. Klâsik bir polisiyeden çok farklı. İç içe geçen olaylar silsilesi.. Özellikle tuhaf ve tedirgin edici düş sahneleriyle hafızalara kazınan mükemmel bir kült. Parçaları daha net bağlamak için dizisini izlemek farz oldu.
error_outline
2 ay önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Sheryl Lee nin oyunculuğunu çok beğendim. Filmi aldı götürdü resmen. Genel olarak kafa karıştırıcı bir filmdi ki David Lynch izlemenin kaos, tuhaflık ve delilik olduğunu bilerek izledim zaten. Bu sebeple beklentimi karşıladı ama hala soru işaretlerim var.
error_outline
4 yıldan fazla önce
EmirHan profil fotoğrafı
EmirHan
Diziyi izlemediyseniz bir şey anlamazsınız filmden. Başları oldukça ilgi çekici olmasına rağmen Laura sahneleri fazlasıyla uzun tutulmuş. Bir ara sanki gençlik filmi izliyormuş hissine kapılıyorsunuz. Lynch daha iyisini yapabilirdi. Umarım Twin Peaks'in 3. sezonunda yine yaratıcılığını konuşturur.
error_outline
5 yıldan fazla önce
BlackPeter profil fotoğrafı
BlackPeter
dizide cevaplanmayan yönleri,ve dizinin öncesini anlatıyor.diziyi izlemediyseniz izlemeyin.diziyi kesinlikle öneririm :)
error_outline
7 yıldan fazla önce