Ikiz Tepeler: Ateste Benimle Yürü (Twin Peaks: Fire Walk with Me) (1992) afişi

Ikiz Tepeler: Ateste Benimle Yürü (1992)
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
135 dakika
Noir FBI ajani Chester Desmond, Twin Peaks isimli bir kasabadaki cinayet olayini arastirmak uzere gorevlendirilir. Ceset Laura Palmer isimli bir lise ogrencisine aittir. Olayi arastirmaya baslayan Desmond, Palmer’in lisenin en populer genc kizi oldugunu ogrenir. Herseyiyle saglikli ve normal bir hayat surdugu izlenimi veren, okulun en yakisikli ogrencisi Bobby ile sevgili olan Laura, herkesten sakladigi bir sirra sahiptir. Bunu en iyi arkadasi Donna bile bilmemektedir.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Sheryl Lee nin oyunculuğunu çok beğendim. Filmi aldı götürdü resmen. Genel olarak kafa karıştırıcı bir filmdi ki David Lynch izlemenin kaos, tuhaflık ve delilik olduğunu bilerek izledim zaten. Bu sebeple beklentimi karşıladı ama hala soru işaretlerim var.
2
7 ay önce
EmirHan profil resmi
EmirHan
Diziyi izlemediyseniz bir şey anlamazsınız filmden. Başları oldukça ilgi çekici olmasına rağmen Laura sahneleri fazlasıyla uzun tutulmuş. Bir ara sanki gençlik filmi izliyormuş hissine kapılıyorsunuz. Lynch daha iyisini yapabilirdi. Umarım Twin Peaks'in 3. sezonunda yine yaratıcılığını konuşturur.
0
1 yıldan fazla önce
BlackPeter profil resmi
BlackPeter
dizide cevaplanmayan yönleri,ve dizinin öncesini anlatıyor.diziyi izlemediyseniz izlemeyin.diziyi kesinlikle öneririm :)
0
3 yıldan fazla önce

Twin Peaks: Fire Walk with Me filmini beğenenler

Twin Peaks: Fire Walk with Me filmini içeren raflar

Twin Peaks: Fire Walk with Me filmi hakkında ilgi çekici içerikler