Two Lovers and a Bear (2016) afişi

Two Lovers and a Bear (2016)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerilim, Romantik
Yönetmen
Ülke
Kanada
Süresi
96 dakika
starch Kanada'nın en kuzeyinde, İnuitlerin yaşadığı Nunavut'ta çekilan bu filmde, Roman ve Lucy'nin dram yüklü ve maceralı aşkı konu alınıyor. Lucy, yaşadığı her yerde ortaya çıkan adam yüzünden endişe içinde yaşamakta ve sürekli yer değiştirmektedir. Peşindeki adam Nanavut'ta da ortaya çıkınca Roman ile birlikte güneye gitmek üzere yola çıkarlar. Donmuş nehirin üzerinde motorlu kızakla yaptıkları yolculukta başlarına çeşitli olaylar gelir. Bunlardan en ilginci ise Roman'ın bir kutup ayısı ile konuşmasıdır. Açık havada çekilen çok sahnesi olduğu için muhteşem doğa görüntüleri filmin en büyük artısı. Alıntıdır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

otekiben profil resmi
otekiben
final tercihinin -etkileyici bir son olsa da- mantıktan uzaklaşması rahatsız etmez derseniz, geçmişlerinden gelen ağır travmaları aşıp hayata tutunmaya çalışan bir çiftin sıradışı yaşam şartlarındaki hikayelerini aktaran etkileyici film. müziklerin ve sinematografinin başarısı cepte zaten
0
29 gün önce
mucahit profil resmi
mucahit
Bazen öylesine hasarlı varolmayı sürdürüyoruz ki; Teşviklerin en güçlüsü bile yeterli olamıyor. diye düşünüyorum ilk izlemeden sonra belki ikincisinde ve ya üçüncüsünde görüşüm değişir.
0
6 ay önce
starch profil resmi
starch
Oynadığım bir oyunda inuitler olduğundan, belki yaşantılarını görürüm diye izledim. Öyle İnuit yaşantısı, olağanüstü kar manzaraları falan yok. Konuşan bir ayı mı var yoksa başrol çocuğun bunalımı yüzünden mi aldandık..Vakit kaybı.
0
10 ay önce

Two Lovers and a Bear filmini beğenenler

Two Lovers and a Bear filmini içeren raflar

Two Lovers and a Bear filmi hakkında ilgi çekici içerikler