Buck Amca (Uncle Buck) (1989) afişi

Buck Amca (1989)
Uncle Buck

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
starch Annneanneleri hastalanan üç yaramazın acilen birisine bırakılması gerekmektedir. Buck Amca tek başına, dağınık ve avare yaşayan bir adamdır. Bir kaç kez evlenmeye teşebbüs etmiş fakat başarılı olamamıştır. Çocukları ona bırakmak iyi bir fikir değilldir ama anne baba mecburen birkaç günlüğüne çocoklarını ona bırakır. Anne ve babanın gidişyle komik olaylar başlar. Çocuklar ilk başta Buck ı hiç sevmezler ve korktuklarından onun sözünü dinlemek zorunda kalırlar.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Dış mihrakların düşüncelerinizi etkilemesine izin vermeyin. Enfes bir film sıkıcı falan da değil. Tam bir 80 sonları 90'lara geçiş döneminin nihilizm ile birleşmesinin sonucu. Oyuncuları gerçek bir karakter yapan zaafları sorunları çok net işlenmiş. Birkaç sahnesi gerçek dışı ancak bir komedi filminde bu tarz mantık dışı şeyler olur. Sıkıntı etmeyin izleyin ve gülün. Dublaj öneririm; beş dakikada bir kahkaha atarsınız.
0
9 ay önce
starch profil resmi
starch
Bu filmi komedi filmi olarak hatırlıyordum. Meğer ne durgun, ne can sıkıcı filmmiş. Sinir bozacak kadar ağır ilerliyor. Bir hafta önce izlemeye başladım, onlarca kere açıp karşısında uyudum. Ancak bitirdim.. Vakit kaybı.
0
2 yıldan fazla önce

Uncle Buck filmini beğenenler

Uncle Buck filmini içeren raflar

Uncle Buck filmi hakkında ilgi çekici içerikler