Karanliklar ülkesi (Underworld) (2003) afişi

Karanliklar ülkesi (2003)
Underworld

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.4 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Aksiyon, Gerilim
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
121 dakika
FairyTalee Selene, çok güzel olduğu kadar ,savaş konusunda kendisini geliştirmiş bir vampirdir. Sürekli kurt adamlarla savaşın içinde bulur kendini. Micheal adında bir kurt adamla tanışır ve ona aşık olur. Artık kurt adamlarla vampirler arasında ki savaşın bitmesi istemektedir. Selene, Micheal’e aşık olduğundan dolayı artık onu koruyordur. Micheal’in etrafını saran Lycanlar’ın, oynadığı oyunu farkeden Selene bu oyunları çözmeye çalışır. Selene bu çözüm sırasında yeni ve çok önemli olan bir şey bulur. Vampirler ve kurt adamların gücünü birleştirerek çok güçlü bir tür ortaya çıkarır. Selene ortaya çıkardığı bu türle beraber kurt adamların yanında savaşacaktır.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Yıllar sonra tekrar günlerime seri olarak eklediğim film serisidir.. Zira yeni film yollarda. İlk izlediğimde nasıl sevdiysem ve iyi vakit geçirdiysem hemen hemen aynı haz ile izledim dün akşam da. Yıllar geçmesine ve üzerine bir çok film izlenmesine rağmen, özgün halini kendi yapısı içinde tabi korumuş, bunu fark ettim. Mutlaka izlenmeli seri olarak.
2
1 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Serinin yeni filmi için tekrar izledim.. İyi ki başlamıışm hatırladığım kadar güzel ^^
5
1 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Underworld, vampirlerle kurtadamlar arasındaki eskiden kalma yıkıcı ve kanlı bir savaşa karşı kurgulanmış bir film. Başrolde Beckinsale'i 10 adam gücünde zarif bir savaşçı vampir Selene olarak izleyeceğiz. Her ne kadar asli görevi kurtadamları öldürmek olsa da, savaşı sonlandırmak isteyen Michael'a (Speedman) aşık olunca hayatlar bir anda değişir.
0
3 yıldan fazla önce

Underworld filmini beğenenler

Underworld filmi hakkında ilgi çekici içerikler