Karanliklar Ülkesi: Kan Savaslari (Underworld: Blood Wars) (2016)

Karanliklar Ülkesi: Kan Savaslari (2016)Underworld: Blood Wars

Puan 6.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
91 dakika
45
5
179
36
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Selene Gandalf gibi geldi. Lena Elf büyücü kadın gibi, konsey yüzük kardeşliği... Allah'tan Selene reisin askerleriyiz yoksa çok özensiz yapılmış film.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
berbat bir film.. önceki serilerin çok çok çok altında kalmış.. hiç beğenmedim.. kan savaşları filmine verdiğim puan : 5.0
serinin en güzel filmi : Lycanların yükselişi
serinin en berbat filmi : kan savaşları
error_outline
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Ben filmi sevdim. Vasat olabilir diye kendimi hazırlamıştım ama beklediğimden akıcı çıktı.Sadece 3D olarak izlenmese de olurmuş. Sıkmamasında süresinin de etkisi vardı. 6. film için anlaşılmış bu arada.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Serinin ilk filmleri kadar olmasada karakterleri sevdiğim için hiç sıkılmadan izledim. Konuyuda güzel bağlamışlar pek bir eksik göremedim. Görsel efekt ve kurtadam , vampir türü severler izlesin.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Bir tek David'in havuzdan çıktığı sahnede bi WoW dedim o kadar... Filmin kalanı çok vasattı :(
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
mrtks89 profil fotoğrafı
mrtks89
Çok sevdiğim bir seridir aslında ama 3. filmden sonra sanki artık sıkmaya başladı..
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Bu seriyi seviyorum her şeye rağmen çok güzeldi iyiydi sıkılamdan izledim, ama bazı yerlerde olmamış dedim açıkçası daha iyi olabilirdi. yine de seriyi tarz olarak sevenler izlerken sıkılmaz diye düşünüyorum. aksiyon dövüş sahneleri ağırlıklı ben beğendim. serinin diğer filmlerine göre sönük kaldığını da belirtmeden geçemeyeceğim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Devamı gelecek gibi de ama gelmemesi gereken bir hal almış.Eğer devam ederse bu sefer düşman ne olacak acaba? Her kuşu gördük bu sefer leylek ne olacak merak konusu. Devamı gelirse suyunun suyunun suyu olacak.
error_outline
5 yıldan fazla önce
ENeMyPeAcE profil fotoğrafı
ENeMyPeAcE
herhalde serinin en kötü filmidir.. ucuz aksiyon sahneleri ile dolu, kopukluklarla dolu .. ilk filmlerin hatırına gittim ama yazık oldu sinemada harcanan vakte
error_outline
5 yıldan fazla önce
feridun profil fotoğrafı
feridun
Film kesinlikle muhteşem olağanüstü olmuş olumsuz eleştirileri safsatalarına aldırmayın derim serinin en iyisi olarak görülen 2.filmin yolundan izinden gitmiş birebir aynısı gibi olmuş daha neyini beğenmediler anlamadım lycanlar güçlenmiş vampirler güçsüzlenmiş ama ana karakterlerle yeni ırklar işi kotarıyor ayrıca filmin içinde ćok büyük bir sürpriz var duyunca woooww dedim yani bir nevi geçmişle ilgili
error_outline
5 yıldan fazla önce
fiskete profil fotoğrafı
fiskete
aksiyon efekt anlamında iyiydi bence sadece kelimelerle tam ifade edilemeyen bi eksiklik vardı .. senaryoyu mu sıkıştırmışlar desem.. böyle bi hızlı geçişler konuyu tam işleyememeler.. ama yine de baştan sona sıkılmadan izlenebilir bir film
error_outline
5 yıldan fazla önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir------->Sonunda Michael'a ne olduğunu öğrendim. Hiç hoşuma gitmese de.
Serinin eski filmlerindeki gibi tamamı karanlık. Vampir dünyasının derinlerine inerken izleyicinin kesin vampirlerin tarafında olması için baskı artıyor ve insan kesimin artık yan rollerde bile görememeye başlıyoruz. Sokakta bile yürümüyoruz desem yalan olmaz. "Seline ülkesi" dense hiç yadırgamam artık her sahnede bu karakteri görüyoruz. Üstelik yeni güçler de bahşettiniz. Film vampir-kurtadam filmi olmaktan çıkıyor. Michael'i net bir şekilde hikayede göremiyorum. Kurtadam lar hep daha iyi olurken vampirler yerinde sayıyor bir tek seline karakteri güçleniyor. Karmakarışık liderlik safhaları bitmiyor ot gibi türüyor. lycan liderinden dayak yemesi ve çabucak yenilmesi beni rahatsız etti. her ne kadar michael'ın kanı lycan liderinde olsa da seline ile güçleri hemen hemen eşit. bu kadar çabuk yenilmemeliydi. ilk melez olarak ölüp dirilmiş karakter michael ayrıca en güçlü kurtadamı öldüren kişi iki üç baldırı çıplak kurtcuktan kaçamayıp yakalanıyor. ilk 3 filmin kilit adamını ne hallere sokuldu. bu olumsuzluklara rağmen iyi film.
geçmiş filmlerin üzerinde durulmayan önemli bir karakterine dayandırılması güzel bir bağlantı. efektleri, sahneleri, senaryosu, aksiyonu, karakterleri ve karanlık tarzda işlenen yapısı bir karanlıklar ülkesi tadını veriyor. sıkılmadan izledim.
Diğer filmlerle kıyaslamak istesem 5. Olurdu ki zaten 5.
error_outline
5 yıldan fazla önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Senaryo kurgu ve efektler vasattı.Çok eksikler vardı izlettirmeyin..
error_outline
5 yıldan fazla önce