United (2011) afişi

United (2011)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
94 dakika
Ricky.McFloyd United filmi bir İngiliz futbol takımı olan Manchester United'ın geçmişini ve kendi içindeki değerlerini ele almaktadır.Hatta ve hatta efsane isim Bobby Charlton 'ı çok güzel bir biçimde ele alır,1958 kazası ve diğerleri.

Yorumlar

UNALILK profil resmi
UNALILK
Duygu dolu güzel bir film... Tavsiye edilir...
1 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Manchester United 'ın 1958 yılında , Kızılyıldız deplasmanı dönüşünde yaşadığı büyük facia (uçak kazası sonucu 8 futbolcusu hayatını kaybetmiştir) sonrası , tamamen amatör oyunculardan ( + kazadan kurtulan efsane Sir Boby Carhlton) kurulu, bağışlarla ayakta durabilen takımın inanılmaz şekilde fa cup finaline çıkışını anlatıyor .BBC yapımı filmin 90 dakika olması güzel bir ayrıntı .
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Futbolun sıradan bir oyun olduğunu düşünenlere, bir topun peşinde 22 adamın niye koştuğunu anlayamadığını söyleyenlere bence izlettirilmesi gereken bir film. Manu tarihinin hatta futbol tarihinin en trajik olaylarından biri filmede bence çok güzel yansıtılmış. Manchester United belki birçok kişi tarafından sevilmeyen bir kulüptür ama kesinlikle saygıyı hakettiğini gösteren bir film olmuş. ki yıllarca Ferguson takımın kadrosu zayıf olduğu dönemlerde bile bu ruhla oynattığı için başarıyı yakalamıştır.
3 yıldan fazla önce

United filmini beğenenler

United filmi hakkında ilgi çekici içerikler