Veer-Zaara (2004)

Veer-Zaara (2004)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
192 dakika
Sherlockolik...SmyySrk Veer Pratap Singh ve Zaara Hayaat Khan ın destansı aşk hikayesini konu almaktadır... Zaara nın pakistandaki hindu olan dadısı ölmeden önce küllerinin Ganja dökülmesini vasiyet etmesi ile evden kaçıp Hindistana dadısının küllerini götüren Zaara nın yolda hayatını kurtaran Hava Filosu Komutanı Veer Pratap Singh, Zaara ile birlikte külleri dökene kadar gelir ve yardım eder. Zaara da bu iyiliğine karşılık ondan bir dilekte bulunmasını ister Veer de hayatında bir gününü onunla geçirmesi ister köylerine ailesinin yanına götürür.... sevdiği kızın şerefini korumak içi 22 yıl hapis yatan bir adam ve sevdiği için tüm acısını kalbine gömen bir kız.... ve tüm bu olanlara masum bir mahkumun 22 yıllık esaretinden kurtarma çabaları ile dahil olan pakistanın ilk bayan avukatı Saamiya... masal gibi bir aşk hikayesi arayanlara... göz yaşlarınızı tutamayacaksınız...

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Güzel film. Aynı topraklarda iki farklı milletin arasında kalmış bir hayat diyebiliriz. 22 yıl boş yere mahkum kalmak, izlerken çok saçma geldi. Ama avukat kız dedi ya Pakistan öyle bir yer ki mahkum çok, mahkeme az... belki bunun cevabını burada alabiliyoruz. Nüfusun çok kalabalık olduğu yerde adaletin zenginden yana işlemesi son derece normal... Tek saçma gelen yer Hindistan'da askeri görevli birisinin Pakistan'a girme yetkisinin olmaması. Belki orada yaşamadığım için saçma gelmiş olabilir ama sorgulamayı bırakıp izlediğimde beğendiğim bir aşk filmi oldu. Hint&aşk filmi sevenlerin beğeneceği bir film. (ağlamadım)
1 ay önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
sharuk khan ı daha kaç filmde keşfedeceğim bilmiyorum bu filmi bilmiyordum dün izledim ve yine samimi güzel bir film izledim az sonra bir eski bilmediğim filmi daha iniyor hemen izlemek istiyorum ..gözlerimde yaşlar doldu film bittiğinde .. tek olumsuz durum şarkılar danslar çok iyi değildi bu filmde ama çok güzel bir aşk hikayesi ..
2 yıl önce
efefikri profil resmi
efefikri
Senaryosu ve oyunculugun harikulade olduğu bir film izleyip hayatınıza bir değer katmanızı tavsiye ederim.
neredeyse 3 yıl önce
Agarta profil resmi
Agarta
Günümüzde böyle bir aşk böyle bir sadakat emsali var mıdır diye sordurtan türden
3 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Vay bee aşka bak diyeceğiniz türden.
3 yıldan fazla önce
MeKa profil resmi
MeKa
Yalnizca filmlerde gorebilecegimiz, gercek hayatta karsiligi olmayan turden bi ask ve sadakat.
4 yıldan fazla önce
Sherlockolik...SmyySrk profil resmi
Sherlockolik...SmyySrk
Çok harika bir film tertemiz bir hikaye....
4 yıldan fazla önce

Veer-Zaara filmini beğenenler

Veer-Zaara filmini içeren raflar

Veer-Zaara filmi hakkında ilgi çekici içerikler