Venom: Zehirli Öfke (Venom) (2018)

Venom: Zehirli Öfke (2018)Venom

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Komik, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Çin
Süre
112 dakika
162
19
463
42
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Aslında filmin herhangi bir önemli hikayesi yok. Venom üzerine gidilmiş ve Venom'u bir şekilde sevdirerek hayatımıza sokmuşlar. Tom Hardy karakteri almış götürmüş. Özellikle Venom ile atışmaları gayet keyifli. Eğlenceli bir aksyion diyebiliriz.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Sonunda Venomu düzgünce anlatmayı başaran bir film ve üstüne Tom Hardy de cabası. Bayıldım diyebilirim. Zaten böyle Anti-Hero karakterlerin ayrı hayranıyım. Bol aksiyonlu bir giriş filmi olmuş. Sıra 2.filmde.7/10
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Kötü bir başlangıç hikayesi değildi ama genel Marvel filmlerinden farklıydı. Ki bunda henüz MCU'ya dahil olmamasının payı da var. Tom Hardy rolünün altından başarıyla kalkmış. Yalnız devam filminin üstünde daha çok çalışılması lazım. Özellikle senaryo konusunda.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
harika bir film.. bol aksiyonlu ve eğlenceli bir film.. tom hardy çok tatlı :) filme puanım : 8.3
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Tamam da venom bu kadar tatlış değil ki ama
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Devamı gelsiiinn
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Venom'un kötü değil de bir an ponçik bir kalbi olduğunu düşünmedim değil. Başlangıç hikâyesi tabii ama biraz beklentimin altında kaldı diyebilirim. Tom Hardy'i oldukça başarılı buldum. Gözler bi örümcek adamı arıyor.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Senin de anan Martha benim de anam Marthadan sonra duyduğum en saçma motivasyon cümlesi. Sen de benim gibisin aslan. Hemşeri sayılırız, benim de anne tarafım Sivaslı diyecek falan sandım bi ara.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Hikayesel olarak yapımın çok büyük sıkıntıları var bence. Özellikle herkesin motivasyonunun çok çabuk değişmesi beni oldukça rahatsız etti. Karakterlerden hiçbirini benimseyemedim, sevemedim. Filmin başlarında hikayeyi oluşturmaları da o kadar uzun sürüyor ki sıkılıyorsunuz. Aksiyon sahneleri de çok başarılı değildi bence. Oyunculuk olarak Tom Hardy elinden gelen her şeyi yapmış ve iyi bir iş çıkarmış ancak bu da filmi kurtarmıyor. Daha iyi bir senaryoyla çok daha iyi bir film çıkabilirdi. Benim için bu haliyle vasat kaldı. Üzgünüm. 5/10
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Aksiyon mu? Romantik mi? Komedi mi? Ne çekeceklerine karar verememişler herhalde. Doğru düzgün bir son yok onun yerine upuzun aptalca bir intro çekmeye karar vermişler. Ne Eddie'nin karakteri bir şeye benziyor ne de Venom'ın yeni hali. Zaten neden Spider-man'siz buna giriyorsunuz? Hadi girdiniz hiç mi uğraşmadınız, göstermediniz senaryoyu bir çizgi roman veyahut sinemadan anlayan birine?
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Film durağan başlasa da beklentimin üstündeydi. Çevremden de öok iyi yorumlar duymadığım için beklentim biraz düşmüştü ama çok keyif aldım özellikle ilk yarım saatten sonra. .Venom ve Hardy çok iyi bir ikili olmuş. şimdiden yeni filmi beklemeye başladım :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
film beklediğimden çok çok daha güzel geçti zevkle ve keyifle izledim gayet güzeldi , Tom Hardy resmen Venom olmak için doğmuş karakter ile bütünleşmişti seyir zevki çok yüksekti filmin ikincisi için heyecanlandım :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
Film tahminimden iyiydi; kasıntı değil, eğlenceliydi. Post-credits sahnesi çok heyecanlandırdı, açık uçlu bırakmışlar, umarım sıkıntı yaşanmadan çekilebilir devamı. Bu arada Stan Lee cameosuna iyi gülmüştüm (hatta aklımdan iyi ki var bu adam düşüncesi geçti anlık), sonra sinemadan çıkmamla Stan Lee'nin öldüğünü öğrenmem aynı anda oldu. Bu film de zihnimde en çok böyle yer edecek bundan sonra; Stan Lee'nin öldüğü gün izlediğim Marvel filmi... RIP Stan the Man...
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Venomu bu kadar seveceğim aklıma bile gelmezdi. Resmen insanlar sempati duysunlar diye ellerinden geleni yapmışlar karakter için :D Bence bu Venom ile Spidermanin düşmanı olan Venomun alakası yok. Şöyle ki o Venoma göre fazla iyi bu. Sanırım Spider man le hiç karşılaşmayacakları için böyle yapmışlar. Beklentimin bayağı üstündeydi. Ben daha karanlık daha ciddi bir film bekliyordum açıkçası. Tom Hardy mükemmeldi. Espriler güzeldi, bayağı eğlendim. Film aktı gitti resmen. Hangi ara bitti anlamadım. Güzeldi güzel. Bence mutlaka izleyin.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Earthen profil fotoğrafı
Earthen
Sinemada izlenir.
Zaman zart diye geçti ve keyifliydi. İyi seyirler.
error_outline
4 yıldan fazla önce