Sen Dünyaya Gelmeden (Venuto al mondo) (2012)

Sen Dünyaya Gelmeden (2012)Venuto al mondo

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Düşündürücü, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İtalya
Süre
127 dakika
160
1
361
207
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Yüreğimde ince bir sızı ile izledim... Bir kadın gözüyle bakınca çok daha zor hazmetmesi... Duygular o kadar yoğundu ki, ben kendimi karakterlere kaptırmışken oldukça yorulduğumu hissettim. Kendimi Gemma'nın yerine koyduğumda canım çok yandı, belki biraz fazla etkilendim bilmiyorum. Birbirini bu denli çok seven bir çiftin, filmin başlangıcı itibariyle bedel ödeyişleri beni çok üzdü. Mutluluğa ulaşmak hep mi zor dedim. Benim için yeri ayrı filmlerden biri oldu. İzlemeyi düşünenler hassas bir zamanda izlemesinler. Dört dörtlük.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Yorum bırakılmayı sonuna kadar hak eden filmlerden biri..Arşivimin Best lerinden :) Hayata dair en mükemmel mesaj iletiyor bizlere ''Hiç birşey göründüğü gibi değildir '' Ayrıca Penelope hayranlarının ona bir kez daha hayran olacağı film <3
error_outline
3 yıldan fazla önce
FairyTalee profil fotoğrafı
FairyTalee
sonu beni benden aldı resmen :(
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Resmen dondum kaldım. Bu sadece görünen kısmı ya görünmeyen?
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
siborgmujgan profil fotoğrafı
siborgmujgan
bir çıkmaz sokağa girdim
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
baras profil fotoğrafı
baras
İzlerken insanın yer yer içini ısıtan bazen de insanın tüylerini diken diken eden, morali yerle bir eden bir film. Oyunculuklar da mükemmel
error_outline
5 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
film çok etkileyiciydi savaşın yıkıcı etkisi, insanların yaşadığı acılar o kadar dozunda işlenmiş ki içime işledi sanki gerçekten de ben de katılıyorum insan olduğundan utanıyor insan, tek cümleyle bu kadar derin ve net etkili anlatılabilir ancak.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Güzel bir filmdi. Tam duruldu sıkıcı mı oluyor derken beklenmedik bir final geldi. Mükemmel değildi fakat ilgiyle de izlettirdi çok boğmadan çok uçurmadan. 7/10
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
MehmetCanOzturk profil fotoğrafı
MehmetCanOzturk
İnsanı çok garip bir ruh haline sokuyor ve uzun süre çıkamıyorsunuz etkisinden bence kesinlikle izlenmeli. Benim en sevdiğim 5 filmden biridir
error_outline
6 yıldan fazla önce
GoodDaySunShine profil fotoğrafı
GoodDaySunShine
ağzım açık kaldı.. öyle bir dram ki parçalandım.. filmde de geçtiği gibi insan olduğundan utanıyor insan.. senaryosu çok çok iyi.. hem aşk çok güzel işlenmiş hem de dramayı damardan vermiş..
error_outline
6 yıldan fazla önce
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Hakettiği ilgiyi görmemiş bir film bence,muhteşem senaryo,kurgu,oyunculuk,oyuncular hepsi süper.Ağlamadan bitirmek zor çünkü Bosnada yaşanan acıyı gözler önüne seriyor.
error_outline
6 yıldan fazla önce
yabann profil fotoğrafı
yabann
Yakın tarihimizin en acı trajedilerinin yaşandığı yer . Bosnada hala binlerce insan kayıp ve toplu mezarlar hala gün ışığına çıkıyor . Tecavüz edilen binlerce insan ve Avrupanın göbeğinde dini , dili , rengi ne olursa olsun bu acı olaylar daha fazla filmde anlatılmalı ve insanlar bu hatalardan ders cıkarmalı . Acı filmlerden biri bence . Boğazına düğümleniyor insanın bence mutlaka izlenmeli ..
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
neway profil fotoğrafı
neway
Düşünebildiğiniz en kötü senaryoya bir koyun. Filmi neresinden ele almalı inanın bilmiyorum. Kısırlık, aldatılma, tecavüz, savaş, fedakarlık neresinden tutsam yüzüm buruşuyor, elimde kalıyor. İç parçalayıcı bir hikaye. Diego'ya film boyunca bir aşık olacaksınız, bir nefret edeceksiniz. Ve bu filmi kesinlikle izlemelisiniz. Saadat Aksoy'un oyunculuğunu çok beğendiğimi, bu yapımda olmasından gurur duyduğumu eklemeden edemeyeceğim.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
sanemg profil fotoğrafı
sanemg
Aşk filmi ama daha çok savaş filmi.
error_outline
7 yıldan fazla önce