Dikey limit (Vertical Limit) (2000)

Dikey limit (2000)
Vertical Limit

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
124 dakika
starch Peter ve Annie dağcılık konusunda uzman iki kardeştir. Babalarını dağcılık yaparken kaybetmelerinden sonra Annie babasına daha yakın olacağını düşündüğü için dağcılığa devam edeken, Peter fotoğrafcılığa başlamıştır. Yıllar sonra iki kardeş K2 dağının ana kampında karşılaşırlar. Annie dağa tırmanmak isteyen ünlü zenginlerden John Vaughn'un ekibindedir. Ekip tırmanışa geçtikten kısa bir süre sonra hava bozmaya başlar. Fakat Vaugh geri dönme çağrılarına uymaz ve teklif ettiği para ile dağcıları ikna eder. Ancak beklenen olur ve dağcılar dağda mahsur kalır uzun süredir tırmanış yapmayan Peter ekibini toplar ve başta kardeşi olmak üzere herkesi kurtarmak zorunda kalır. Ama bu olay o kadar da kolay bir iş olmayacaktır.

Yorumlar

Hollyy profil resmi
Hollyy
Heyecana bu kez zirvenin doruklarında tanık oluyoruz :)
1 yıldan fazla önce
digigirl profil resmi
digigirl
Bu filmi gozden kacirdigima cok uzuldum,tamam butun hollywood kliselerini goruyoruz.Basroldeki kahramanimiz nerdeyse super kahraman,herkesi kurtariyor hemde jamed bond a tas cikarircasina!Fantastik ve gercekustu ama butun bunlara ve birsuru mantik hatasina ragmen(evetestte karsi daga bagir,nitrojenler havalarda ucsun vb) muhtesem bir filmmis.
3 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Buzdan çıkarmaya çalıştıkları kişinin parmağının koptuğu sahneyi küçükken izlemiştim. Ve çok etkilenmiştim. Hala hatırladığıma göre.
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
o yılların en iyi filmlerindendi.
5 yıl önce
starch profil resmi
starch
Karlı dağlarda aksiyon sevenler için...
5 yıldan fazla önce
starch profil resmi

Vertical Limit filmi hakkında ilgi çekici içerikler