Victor Frankenstein (Victor Frankenstein) (2015) afişi

Victor Frankenstein (2015)
Victor Frankenstein

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
KerseL Igor'un (Daniel Radcliffe) bakış açısından anlatılan film; genç asistanın karanlık geçmişini, tıp öğrencisi olan Viktor Von Frankenstein (James McAvoy) ile olan arkadaşlığını ve Frankenstein'in bugün bildiğimiz efsane kimliğine nasıl dönüştüğünü anlatıyor.

Yorumlar

BOZO profil resmi
BOZO
İnsanı sıkmayan fantastik bir yapım izlenimi veren heyecanın giderek arttığı güzel bir film...
2
10 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Klasik konunun işlendiği şimdiye kadar ki en iyi film. Oyunculuklar muazzamdı. Devamı gelicek ve izlenmeli.
0
1 yıldan fazla önce
mahru profil resmi
mahru
james mcavoy geçmişinin etkisiyle manyak bir rolde olsada abi gel bi çay koyayım dertleşelim diyeceğiniz bir karakter olmuş...daniel redcliffe yerien ne biliim başka biri oynasaydı daha iyi olurdu gibi gelişi bana geldi galiba.neyse farklı ve sürükleyici sonunda bu manyak victor o kadavralardan napcak diye beklediğiniz bir film.
1
1 yıldan fazla önce
hexagon profil resmi
hexagon
filmi izlemek için james mcavoy tek başına yeterli bir sebep..
4
1 yıldan fazla önce
Vervain profil resmi
Vervain
İzlediğim en değişik Frankestein uyarlaması. Mekan, kostüm ve kurguyu beğendim. McAvoy çok başarılı, yaş aldıkça daha da iyi oluyor. Senaryo biraz daha süslenseydi dört dörtlük bir film olabilirdi. ama yine de izlemeye değer iyi bir iş.
2
1 yıldan fazla önce
Agusto44 profil resmi
Agusto44
film cok iyi başlıyor ilerleyişi iyi ama sonu olmamış yani daha iyi bağlıyabilirlerdi.
0
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film gerçekten sürükleyici we iyiydi hiç sıkılmadan izledim , başlamasıyla birlikle içine alan bir film olmuş oyuncular , efektler , mekanlar her şey iyi her şey tadında ama sonu beni muallakta bıraktı bence 2. film gelecektir çünkü
1
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bekeldiğimden daha başarılıydı film. Bir kitap uyarlaması denemez daha çok doktorumuz ve Igor'un iç dünyasını ve ilişkisini ele alıyor 7/10
7
1 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
İzlemeye değer bir film, diğer klasik yapımların aksine yaratıktan çok Victor ve Igor'un öyküsüne odaklanıyor film. Kadro ve oyuncular iyiydi özellikle James McAvoy'un oyunculuğu muazzamdı.
7
1 yıldan fazla önce
Egotastic profil resmi
Egotastic
Frankenstein öyküsünün farklı bir şekilde işlenmesi ve bunun kaliteli çekimlerle ve atmosferle yansıtılması hem çok başarılı hem çok keyifli olmuş. Biraz gerilim biraz dram çok abartmadan eklenmiş, çekimler amerikan gerilim türü dizilerindeki tarzda biraz, sonuç itibariyle izleyin derim. Film Frankenstein'ı anlatırken aynı zamanda Tutkulu insanların ne derece çaba gösterebileceğini çarpıcı şekilde anlatıyor. Müthiş bir ingiliz aksanı konuşuyor oyuncular o da filmin ayrı bir güzelliği. Bu arada ne tür filmi hangi saatte izleyeceğini önemseyenler için bu filmi gece izlemelerini tavsiye ederim.
2
1 yıldan fazla önce
digigirl profil resmi
digigirl
Gişede başarısız olmasına rağmen ben filme bayıldım,renkler muhteşem,James Mcavoy oyunculuğuyla konuşturuyor.Fakat sanıyorum beğenilmeme sebebi Frankenstein'ın korku filmi kategorisinde ele alınan bir eser oluşu.Yine bunu beklemiş olabilir seyirci,bu filmde Dr.Frankenstein ın ve İgor un iç dünyasına bakılmış ve gayette başarılı bir iş çıkarılmış.Sanılmasın ki duygusal bir Frankenstein filmi ile karşı karşıyayız ,Hayır!Gayet akıcı bir dille izletiyor film kendini!
6
1 yıldan fazla önce

Victor Frankenstein filmini beğenenler

Victor Frankenstein filmini izlemek isteyenler

Victor Frankenstein filmini içeren raflar

Victor Frankenstein filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön