Videodrome (1983) afişi

Videodrome (1983)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Kanada
Süresi
87 dakika
mineucar Max Renn, genelde cinsellik içeren, bel altı basit ve ucuz hikayeleri kovalayan bir televizyon yöneticisidir. Rating oranlarını yükseltemek arzusu ile bir çare ararken enteresan bir korsan yayın dikkatini çeker. Videodrome isimli underground yayın, ilk başta gerçek cinayetlere yer veren bir 'snuff' tv havasındadır. Videodrome’u keşfettikçe altüst edici görüntüler, teknolojiye tapınma, sado-mazoşizm ve cinsellik içerikli yayınlar Max’ın profesyonel ilgisinin kişisel merakına yenik düşmesine sebep olur. Çok geçmeden perde arkasındaki garip ve tehlikeli karakterlerle tanışır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Trillmatic profil resmi
Trillmatic
Body horror seviyor musunuz? Orjinal şeyler mi arıyorsunuz? "Asla unutamayacağım bir film izlemek istiyorum" mu diyorsunuz? O halde bu klasiği illa ki izleyeceksiniz. Benim en sevdiğim 10 yönetmen arasındadır David Cronenberg, çünkü Body Horror'ı Body Horror yapan adamdır o, diğer yönetmenlere hiç benzemez. Filmleri çok özel, yaratıcı, ilgi çekicidir ve hatta sinema tarihine yön vermiştir fakat ne hikmetse üstadın ve filmlerinin adı her yerde anılmaz. Cronenberg'ün en iyi filmlerinden birinin (belki de en iyisinin) bu sitedeki izleyen sayısından dahi anlaşılıyor durum.
1
3 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Cronenberg in en iyi filmi, b type süper bir bilimkurgu... Vhs tadında kocaman bir film, süresine aldanmayın bayağı bir doyuracak bir kaç gününüzü...
0
neredeyse 4 yıl önce

Videodrome filmini beğenenler

Videodrome filmi hakkında ilgi çekici içerikler